Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Жирний четвер» з ЄВС волонтерами

«Жирний четвер» з ЄВС волонтерами
20130207plponchikimg_7430.jpg (159.44 Kb)7 лютого ЄВС волонтери Бартош Кучер та Войцех Філ організували для учасників Клубу вивчення польської мови «Жирний Четвер» (Tłusty Czwartek)- останній четвер перед постом. В цей день у Польщі заведено ласувати солодкою здобою - пончиками, фаворками та хрустом, тому всі полиці у магазинах заставлені такою випічкою. У містах люди по кілька годин стоять у чергах, щоб купити пончики, адже чим більше пончиків з’їсиш - тим більше удачі буде :)
Вінницькі учасники Клубу принесли на зіхід свої різновиди випічки, рецепти яких знайшли в Інтернеті на попередніх засіданнях Клубу. Пригостити польськими пончиками завітав і віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Войцех Мрозовський.
Волонтери розповіли про історію виникнення традиції, показали відео про відзначення «Жирного Четверга» та провели вікторину на тему свята, за результами якої переможці були нагороджені призами від Генерального консульства.
На завершення відбулося неформальне спілкування за чаюванням із солодощами. Було смачно :)

Фотогалерея >>>
ЄВС волонтери Бартош Кучер та Войцех Філ проводять „Клуб вивчення польської мови” в рамках проекту «Schuman volunteers learning by doing» програми „Молодь в дії”, що здійснюється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та польською Фундацією ім. Роберта Шумана.

„Клуб вивчення польської мови” діє на базі Центру європейської інформації м. Вінниця вже шостий рік поспіль. Центр європейської інформації адмініструється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.
Розділ: Новини Переглядів: 954 | Розміщено: 9 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :