Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Як молодь Вінниччини відкривала Європу для себе

Як молодь Вінниччини відкривала Європу для себе
20120519eudayimg_2689.jpg (73.36 Kb)19 травня на площі біля Торгово-Промислової Палати (кінотеатр ім. М. Коцюбинського) в рамках святкування Дня Європи-2012 центр європейської інформації у м. Вінниця провів європейський квартал «Відкрий Європу для себе!».
Традиційно була проведена низка заходів у форматі „Я поділяю європейські цінності”, які спрямовані на покращення рівня поінформованості вінничан про Європу, зміст європейських цінностей та привернення уваги до них.
Волонтери центру європейської інформації у м. Вінниця презентували інформаційно-консультативний пункт: «Про Європу та ЄС», «Освіта в Європі», «Країни ЄС», проводили інтерактивні ігри та вікторини про Європу для команд молоді.

20120519eudayimg_2790.jpg (73.58 Kb)На інтерактивному майданчику «Як поїхати до Європи волонтером?» Волонтери Європейської волонтерської служби презентували бажаючим програму ЄС «Молодь в дії», фотовиставку «ЄВС волонтерство», а також проводили конкурс «Кращі знавці Польщі».

В експрес-школі європейських мов бажаючі мали можливість навчитися деяким словам на європейських мовах, взяти участь у мовній вікторині та зіграти в гру "Виграй мільйон" на тематику іноземних мов.

До наших наметів завітали радник-посланник Посольства Чеської Республіки в Україні Павел Бучек та перший секретар посольства Словацької Республіки в Україні Павел Хробак, 20120519eudayimg_2693.jpg (79.42 Kb)які активно спілкувалися з молодими відвідувачами європейського кварталу та самі проводили вікторини та експрес-школу мов.

Всі відвідувачі європейського кварталу «Відкрий Європу для себе!» взяли участь в арт-акції «Прапори країн Європи» на моєму обличчі, а також могли висловити своє розуміння європейських цінностей на плакатах «Що означають для мене європейські цінності?»

Переможцями конкурсу малюнку на полотні «Я поділяю європейські цінності» стали:
1 місце - Євроклуб "Planet" (школа-ліцей №7)
2 місце - Євроклуб "Мандрівник" (ЗОШ №1)
3 місце - Команда "Юність" (Святослав та Лариса Криворучко, с. Баланівка Бершадського району)

Організаторами європейського кварталу «Відкрий Європу для себе!» у Вінниці виступили:
• Центр європейської інформації у м. Вінниця;
• Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”;
• Вінницька обласна універсальна бібліотека ім. К.А. Тімірязєва;

20120519eudayimg_2811.jpg (71.32 Kb)20120519eudayimg_27.jpg (66.19 Kb)Призи на вікторини, конкурси та інформаційну підтримку забезпечили Представництво Європейського Союзу в Україні та Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці.


Музичний супровід заходу забезпечили молоді музиканти – Тріо «Тая, Віта та Женя».

Концепція святкування Дня Європи в Україні у форматі „Я поділяю європейські цінності” була розроблена представниками Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” у 2011році.
У 2012 році святкування Дня Європи у єдиному форматі „Я поділяю європейські цінності” проходить у 14 містах України. Деталі на http://ukrcei.org

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЗАХОДУ
Розділ: Новини Переглядів: 1028 | Розміщено: 19 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :