Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Вінницькі старшокласники подорожували країнами «Правової Євроляндії»

Вінницькі старшокласники подорожували країнами «Правової Євроляндії»
20100225_palac_ditey_eurolandia1.jpg (61.13 Kb)25 лютого у Вінницькому палаці дітей та юнацтва відбулася гра «Правова Євроляндія», в якій взяло участь понад 150 старшокласників. Захід пройшов з метою підвищення обізнаності молоді про Європу та європейську інтеграцію. Організаторами гри виступили Вінницький палац дітей та юнацтва і Центр європейської інформації у м. Вінниця, що діє на базі ВОУНБ ім. Тімірязєва в рамках проекту Вінницького регіонального центру інформації «Креатив». Гру проводили волонтери Європейської Волонтерської Служби Анна Руг та Кася Качинська та представники Вінницького палацу дітей та юнацтва.
Під час ігор «Правова Євроляндія» вінницька молодь мала можливість більше дізнатися про Європу та права дитини, відвідавши 10 країн (Польщу, Італію, Францію, Німеччину, Нідерланди, Британію, Грецію, Іспанію, Естонію та Румунію). Волонтери гри представляли країни «Правової Євроляндії» і задавали учасникам питання про ці країни. Відвідавши країну Правової Євроляндії і відповівши правильно на питання, учасники отримали штамп в паспорті громадянина «Правової Євроляндії». Під час подорожі учасники зібрали статті з Конвенції про права дитини та створили „Дитячу Конституцію”.
20100225_palac_ditey_eurolandia2.jpg (60.35 Kb)20100225_palac_ditey_eurolandia3.jpg (64.02 Kb)20100225_palac_ditey_eurolandia4.jpg (55.45 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 896 | Розміщено: 25 лютого 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :