Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Вінниччани перемогли у конкурсі «MAMMEDIA: Свобода!»

Вінниччани перемогли у конкурсі «MAMMEDIA: Свобода!»
З приємністю повідомляємо, що електронна газета «Наш погляд», яку підготували учні Вінницької гімназії №2(головний редактор – Кристина Сенченко), зайняла ПЕРШЕ місце в загальноукраїнському конкурсі «MAMMEDIA: Свобода!».

Конкурс організовували Фонд «Нові Медіа» (Варшава) та ЛМГО «Інститут політичних технологій» (Львів) під егідою Мережі Центрів європейської інформації України в рамках проекту «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ».

Проект охоплював вісім регіонів України: Вінницьку, Дніпропетровську, Луганську, Львівську, Полтавську, Сумську, Чернівецьку області та АР Крим.

Упродовж жовтня 2012 року у восьми областях України проходили медіа-тренінги для старшокласників. В результаті було засновано 48 редколегій, які працювали над створенням мультимедійних газет (мультим) та розмістили їх на веб-платформі mammedia.com.ua.

З 11 по 20 листопада 2012 року на сторінці http://vote.nowemedia.info тривало голосування для визначення трьох найкращих мультим. Газета, підготовлена учнями вінницької школи №2, набрала 13 249 голосів.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 26 листопада 2012 р. в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету.
Розділ: Новини Переглядів: 743 | Розміщено: 22 листопада 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :