Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Вікенд із "Teraz Wroclaw"

Вікенд із "Teraz Wroclaw"
2010060506_wroclaw_weekend.jpg (96.12 Kb)5-6 червня у Вроцлаві побували призерки Всеукраїнського молодіжного конкурсу творчих робіт на тему толерантності, який відбувся наприкінці минулого року під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з проектом "Teraz Wrocław" з нагоди відзначення «Європейського року креативності та інновацій».
"Вікенд у Вроцлаві" - саме такий приз від проекту "Teraz Wrocław" отримали українські студентки Ірина Толочик та Галина Федорак за найкращі роботи, що ілюструють толерантність. До Вроцлава дівчата приїхали із координатором Центру європейської інформації у Вінниці Оксаною Бондар.
Спершу гості зустрілися із представниками Бюро промоції муніципалітету Вроцлава - директором Павлом Ромашканом та Малгожатою Наскрент. В рамках візиту також були прогулянки містом, екскурсії та участь у святі гурманів "Європа на виделці". Це винятковий кулінарний захід, що вже вдруге проходив на вроцлавському Ринку та включав дегустування страв із 27 країн ЄС, кулінарні покази Роберта Макловіча та шеф-поварів найліпших ресторанів, виступ Театру «Клініка Лялек», «Біг Банду» - першокласних вроцлавських музикантів, ярмарок продовольчих товарів із країн ЄС та продаж вишуканих пив і вин із Європи. Найбільше ж вражень в Ірини та Галини залишив показ Вроцлавського фонтану.
Підкорили серце також і найменші мешканці Вроцлава - гноми.
Другий день вікенду студентки розпочали із ексурсії до міського музею у Королівському Палаці. Згодом мали нагоду побачити, як працює офіс проекту "Teraz Wrocław", а також побувати в одній із найкращих приватних вищих шкіл у Вроцлаві - Нижньосилезьскій вищій школі. Сюрпризом для усієї команди проекту «Тераз Вроцлав» був подарунок Галини Федорак - вона подарувала роботу, із якою здобула перемогу у конкурсі. Тепер композиція "Один і ... толерантний" милуватиме око усім, хто завітає до офісу проекту.
Розділ: Новини Переглядів: 1227 | Розміщено: 6 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :