Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінницькому центрі європейської інформації відкрилася фотовиставка «Стереотипні образи чоловіків і жінок у рекламі»

У Вінницькому центрі європейської інформації відкрилася фотовиставка «Стереотипні образи чоловіків і жінок у рекламі»
20090723_vystavka_antisexizm1.jpg (67.24 Kb)Яка реклама атакує нас з екранів телевізорів, біл-бордів, постерів? Які уявлення формують чоловічі і жіночі рекламні образи у наших дітей? Які європейські цінності ми пропагуємо нашим дітям? Оголені частини тіл, недвозначні пози та фрази – усе це оточує нас на вулицях, у транспорті, вдома перед телевізором… Усюди ми перебуваємо в полоні реклами, яка, окрім, відвертого еротизму, нав’язує цілий ряд стереотипів та комплексів.
З метою спонукати суспільство до дискусії щодо етичності використання зображень жіночого та чоловічого тіла у рекламі 23 липня у Центрі європейської інформації м. Вінниця на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відкрилася фотовиставка «Стереотипні образи чоловіків і жінок у рекламі». Виставка організована ВГО «Жіночий консорціум України», регіональним представництвом фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі та Вінницьким обласним об’єднанням громадських організацій «Відкрите суспільство». Виставка, яка представлена понад 20 фото рекламних щитів та постерів із зображенням жіночого та чоловічого тіла, є продовженням роботи однойменного дискусійного клубу, що відбувся 10 липня у Вінниці.
«Реклама і медіа більшою мірою створюють культуру, ніж відображають її. Гендерні стереотипи в рекламі гублять індивідуальність в чоловіках і жінках, хлопчиках і дівчатках і примушують їх грати штучні ролі, що часто є принизливими для обох статей» - такий висновок зроблений Європарламентом. На виставку протягом 2-х тижнів завітало понад 80 користувачів та оцініли її через призму власної системи цінностей та людської гідності.
20090723_vystavka_antisexizm2.jpg (75.71 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 798 | Розміщено: 23 липня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :