Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінницькому Центрі європейської інформації відбувся культурний вечір «Різдвяні та Новорічні традиції в Польщі та в Україні»

У Вінницькому Центрі європейської інформації відбувся культурний вечір «Різдвяні та Новорічні традиції в Польщі та в Україні»
22 грудня в Центрі європейської інформації у м. Вінниця відбувся Культурний вечір під назвою «Різдвяні та Новорічні традиції в Польщі та в Україні». Культурний вечір для представників Польського Клубу організувала та провела Анна Руг, волонтерка Європейської Волонтерської Служби із Польщі, яка допомагає в діяльності Центру європейської інформації у м. Вінниця. Під час зустрічі учасники більше дізналися про культурні цінності та традиції святкування Дня Святого Миколая, Різдва Христового та Нового Року в Польщі та порівняли їх з українськими традиціями. Зокрема, вінничани дізналися про традиції святкування Святвечора у Польщі, про символіку, атрибути новорічних свят, зміст пісних страв, колядування у Польщі, а також мали шанс познайомитись та послухати найбільш популярні Різдвяні колядки на польській мові.
Всі учасники вечора зауважили, що новорічні традиції особливим чином відображають культуру польського та українського сусідніх народів, вони є дуже цікаві та важливі. Наприкінці зустрічі всі побажали один одному, незалежно від віросповідання, по-справжньому та глибоко у своєму серці, згідно з традицією, яку кожна людина має право обрати для себе, відзначити Свята, які наближаються.
Розділ: Новини Переглядів: 788 | Розміщено: 22 грудня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :