Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінницькому ЦЄІ стартував проект «Діловий центр «Успіх»

У Вінницькому ЦЄІ стартував проект «Діловий центр «Успіх»
20100128_school_eydetika1.jpg (310.79 Kb)28 січня 2010 року у Вінниці стартував проект «Діловий центр «Успіх» , який є складовою психолого – педагогічного проекту «Школа життєвого успіху», що впроваджується в рамках реалізації програми «Партнерство влади, школи та бізнесу» (наказ МОН України від 12.01.2009 р. №14)
Місце проведення: Центр європейської інформації у м. Вінниця, вул. Соборна,70
Ключовий підхід проекту: «бачу – аналізую - дію»!
Проект «Діловий центр «Успіх» починається з підготовки групи молодих людей по інтерактивній програмі «ПР»
Мета: оволодіння групою молодих людей практичними навичками організації публічних заходів та їх публічною рекламою в засобах масової інформації.
Результат: організація та проведення всеукраїнського круглого столу «Работодавець та випускник – ефективна взаємодія». Круглий стіл запланований на 17 березня 2010 року у м.Київі.
Тренінги проводить: Директор Всеукраїнського благодійного Фонду “Освіта України”, менеджер в галузі інноваційних технологій та програм, Донцова Галина.
В тренінгах візьмуть участь: учні старших класів шкіл та студенти перших курсів університетів м. Вінниці. Під час тренінгу відбудеться інтерактивний обмін думками , мозковий штурм, ділові ігри..
Очікувані результати від впровадження проекту:
• Позитивне світосприйняття;
• Розуміння необхідності та володіння технікою постановки цілей та особистісного розвитку;
• Знання закономірностей успішного спілкування;
• Знання особливостей психологічного розвитку людини, природи емоцій людини її вміння керувати ними, відбувається розвиток логічного та креативного мислення, уяви, пам яті та ін.;
• Оволодіння елементарною фінансовою грамотністю та розуміння природи фінансових інструментів , основ підприємництва та бізнесу;
• Віра в свої сили, самодостатність, а головне – впевнений настрій на життєвий успіх;
Довідка:
Проект «Школа життєвого успіху», заснований Всеукраїнським благодійним Фондом “Освіта України” (наказ МОН України від 12.01.2009 р. №14), став практичним кроком у реалізації Концепції Державної цільової соціальної програми “Школа майбутнього” на 2007-2010 рр., затвердженою Постановою КМУ від 30.08.2007 г. № 1071
20100128_school_eydetika2.jpg (306.7 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 762 | Розміщено: 28 січня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :