Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінниці відкрилася фотовиставка «Діалог між поколіннями»

У Вінниці відкрилася фотовиставка «Діалог між поколіннями»
20121220photovystavka_img_7013.jpg (72.72 Kb)Вінницький центр європейської інформації та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва запрошують відвідати в головному корпусі бібліотеки фотовиставку «Діалог між поколіннями», що є результатом однойменного загальноукраїнського конкурсу фотографій, який проходив в рамках відзначення Європейського року активності людей похилого віку і солідарності поколінь - 2012. Фото відображають важливість діалогу та солідарності поколінь, продовження активної участі людей похилого віку у громадському житті, визнання молоддю досвіду та життєвих досягнень літніх людей. Серед представлених робіт – роботи переможця даного конкурсу в категорії «Дорослі»- вінничанки Балюк Оксани. Нагадаємо, що фотоконкурс «Діалог між поколіннями» провела Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва ЄС в Україні. Метою фотоконкурсу було привернути увагу громадськості до необхідності комунікації між поколіннями та людських цінностей. На конкурс, що проходив протягом вересня-листопада 2012 р., було подано понад 300 фоторобіт з Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської, Вінницької, Кіровоградської, Івано-Франківської, Київської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Донецької та Тернопільської областей. Всі роботи розміщені на Порталі Мережі центрів європейської інформації України http://ukrcei.org/konkurs.

Регіональними партнерами проведення фотовиставки у Вінниці виступають регіональний центр європейської інформації та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

Фотовиставку «Діалог між поколіннями» у ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва можна відвідати з 20 грудня до кінця року.

Для довідки:
Європейська Комісія оголосила 2012 рік Європейським роком активності людей похилого віку і солідарності поколінь (European Year of Active Ageing and Solidarity between Generations). В цей рік поширюється інформація про шанси і виклики, пов’язані з довшою тривалістю життя, адже кожен день близько 200 тисяч осіб на планеті долають 60-річний рубіж. У суспільствах, де стрімко зростає кількість людей похилого віку, дуже важливо утримувати солідарність між поколіннями. Уряди європейських країн та інші зацікавлені сторони зосереджують свої зусилля на створенні умов, які сприятимуть діалогу поколінь та активності людей похилого віку.


Контакти:

Оксана Бондар, координатор центру європейської інформації у м. Вінниця
oksana.bondar.v@gmail.com, http://vn.ukrcei.org, тел. 097-3913590
Розділ: Новини Переглядів: 868 | Розміщено: 20 грудня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :