Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінниці відбувся семінар з міжнародного молодіжного співробітництва

У Вінниці відбувся семінар з міжнародного молодіжного співробітництва
20091124__evs_and_wroclaw__seminar1.jpg (84.22 Kb)24 листопада у Вінницькому центрі європейської інформації відбувся семінар з міжнародного молодіжного співробітництва, під час якого студенти Вінниччини мали можливість більше дізнатися про європейські програми, які надають можливості міжнародної співпраці та навчання для молоді країн Європи, у тому числі й України.
Учасникам були презентовані програми та проекти:
- програма Європейської Комісії «Молодь в дії», в рамках якої молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності;
- Програма «Erasmus Mundus» - міжнародна програма співпраці і мобільності у сфері вищої освіти;
- Проект "Teraz Wrocław" – некомерційний проект, створений з ініціативи мерії міста Вроцлава (Польща) і вроцлавських ВНЗ, який спрямований на залучення майбутніх студентів та випускників з країн Східної Європи, що бажають отримати вищу освіту у Вроцлаві.
До презентації були залучені польські волонтери Європейської волонтерської служби програми «Молодь в дії» Анна Руг та Катажина Качинська, які розповіли про навчання в Польщі, а також про своє волонтерство у Вінниці. Учасники семінару отримали інформаційні матеріали про освітні програми від Представництва Європейської Комісії в Україні та проекту "Teraz Wrocław", ознайомилися з україномовним сайтом програми «Молодь в дії» (http://yia.org.ua) та отримали відповіді на свої запитання.
Захід відбувся в рамках Європейського Молодіжного Тижня за інформаційної підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні та проекту "Teraz Wrocław".

Більш детальну інформацію про проект "Teraz Wrocław" та програму «Молодь в дії» можна отримати в Центрі європейської інформації у м. Вінниця (філія ВОУНБ ім. Тімірязєва, вул. Соборна 70, м. Вінниця).
20091124__evs_and_wroclaw__seminar2.jpg (101.86 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 716 | Розміщено: 24 листопада 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :