Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінниці відбулася перша школа європейської інтеграції для євроклубів Вінницької області

У Вінниці відбулася перша школа європейської інтеграції для євроклубів Вінницької області
20100219_euro_school1.jpg (54.73 Kb)19 лютого 2010 р. у філії ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбулася перша Школа європейської інтеграції для європейських клубів Вінницької області, яку організував Центр європейської інформації у м. Вінниця за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні. Метою Школи європейської інтеграції було підвищення спроможності Мережі європейських клубів Вінниччини через поглиблення теоретичних знань про Європу та розвиток практичних навичок. Перша пілотна Школа була спрямована на підготовку лідерів євроклубів до здійснення ефективної проєвропейської діяльності. 60 учасників з 20 європейських клубів області, які були відібрані на конкурсній основі, взяли участь у Школі Перша Школа європейської інтеграції для європейських клубів Вінницької області офіційно була відкрита за участю партнерів: Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва, Координаційного центру Мережі євроклубів Вінниччини, що діє на базі Центру європейської інформації у м. Вінниця, Вінницького регіонального центру інформації «Креатив», ГО «Філософія Серця», управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької ОДА, управління освіти і науки Вінницької ОДА та управління освіти Вінницької міської ради.

Протягом дня євроклубівці обговорили „Що дає участь у європейському клубі?», ознайомилися з діяльністю Центру європейської інформації у м. Вінниця у співпраці з європейськими клубами, ближче познайомилися програмою „Молодь в дії” та можливостями міжнародної молодіжної співпраці, а також обмінялися кращими практиками, досвідом та формами роботи європейських клубів, презентувавши свою діяльність. Учасники також зіграли в ігри на європейську тематику і отримали призи від Представництва Європейського Союзу в Україні та управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької ОДА.

На завершення учасники Школи запланували спільні заходи в рамках діяльності Мережі євроклубів Вінниччини, зокрема, проведення зустрічей Мережі на базі європейських клубів, святкування Дня Європи, залучення до діяльності європейських клубів волонтерів Європейської Волонтерської Служби, організація спільних акцій та походів у ліс, які розвивають партнерство. Представники євроклубів також висловили бажання започаткувати відзначати День європейських клубів Вінниччини наприкінці вересня.

Наступним заходом для євроклубівців Вінниччини стане участь у фотоконкурсі «ФОРМАТ УКРАЇНА-ЄВРОПА», який оголошує Центр європейської інформації у м. Вінниця. Метою конкурсу є пізнання архітектурної та культурної спадщини свого міста, яка пов’язана з Європою, через фотофіксацію із застосуванням творчого підходу. Всі роботи від молоді Вінницького регіону будуть розміщені на сайті Вінницького центру європейської інформації в розділі «Конкурс» (http://vn.ukrcei.org) з можливістю онлайн-голосування. За результатами голосування будуть відібрані переможці, які будуть нагороджені у травні в рамках святкування Дня Європи у Вінниці. Кращі фотороботи будуть роздруковані та представлені на виставці до Дня Європи у травні 2010р. В рамках конкурсу передбачається проведення майстер-класу з фотографування для зацікавленої молоді.

Учасники Школи висловили бажання проводити подібні Школи євроінтеграцїі для євроклубівців частіше та зауважили, що отримали практичні навички та методичну підтримку, які допоможуть здійснювати ефективну діяльність у сфері європейської інтеграції. Такі зустрічі допомагають передати власний досвід євроклубів, познайомитися і налагодити контакти з учасниками з інших районів області.

Допомогу в проведенні заходу надали волонтери Європейської Волонтерської Служби Програми „Молодь в дії”.
20100219_euro_school2.jpg (60.02 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1036 | Розміщено: 19 лютого 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :