Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінниці в День Європи працювало європейське містечко «PL+UA=EU»

У Вінниці в День Європи працювало європейське містечко «PL+UA=EU»
20150516_eu_day_img_6284.jpg (232.08 Kb)В рамках святкування Дня Європи-2015 у Вінниці 16 травня на центральній вулиці міста під стінами обласної книгозбірні Вінницький центр європейської інформації , що діє на базі ВОУНБ ім.К.А. Тімірязєва, провів європейське містечко. Цьогорічним гаслом єворомістечка було «PL+UA=EU», а заходи були спрямовані на покращення рівня поінформованості вінничан про Європу, ЄС та Польщу, зокрема. Вінничани та гості міста мали змогу взяти участь в інтерактивних іграх та вікторинах про Європу, конкурсі малюнку «PL+UA=EU» та конкурсі знавців Польщі, конкурсі „Вінниця-Кельце: півстоліття дружби”. Призи для конкурсів та вікторин надали міська рада м. Кельце (Польща) та Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці.
20150516_eu_day_img_6308.jpg (283.82 Kb)Бажаючі навчатися у Польщі дізнавалися деталі в інформаційно-консультативнму пункті «Освіта в Польщі» з презентацією Свентокшиських навчальних закладів та проекту „Teraz Wrocław”. Також відбулася презентація програми «EDUA.EU» з вивчення польської мови та акція „Запрошуємо до Свентокшиського воєводства!” – промоція Польщі, Свентокшиського регіону та м. Кельце.

Учасники школи лідерів Вінницького молодіжного ресурсного центру провели творчі майстер-класи з розмальовування магнітів у вигляді країн Європи, які самі підготували із солоного тіста. Благодійні кошти, зібрані за участь в майстер-класах, будуть направлені солдатам в АТО.

Організаторами європейського містечка «PL+UA=EU» в рамках Дня Європи-2015 у Вінниці виступили:
• Центр європейської інформації у м. Вінниця;
• Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”;
• Вінницька обласна універсальна бібліотека ім. К.А. Тімірязєва;
• Асоціація бібліотек Вінниччини;
• Товариство «Інтеграція «Європа-Схід» (Кельце, Польща).

за підтримки міської ради м. Кельце (Польща) та Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, а також проекту «PL+UA=EU. Польсько-українські зустрічі на шляху до об’єднаної Європи» Товариства «Інтеграція «Європа-Схід», який підтриманий Міністерством закордонних справ Польщі. Інформаційна підтримка - проект „Teraz Wrocław”.

Контактна особа:
Оксана Бондар, координатор ЦЄІ у м. Вінниця
oksana.bondar.v@gmail.com , http://vn.ukrcei.org
тел. 063-8664664

***
Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 18 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції. Портал - http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com
Ініціативна група «Є-Дія» спрямована на впровадження Місії Мережі центрів європейської інформації, а саме – сформувати в Україні суспільство, що базується на європейських цінностях. Група діє на принципах взаємної поваги, прозорості, відкритості та демократичного прийняття рішень.
Розділ: Новини Переглядів: 636 | Розміщено: 17 травня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :