Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінниці стартувала «Школа молодих лідерів 2.0»

У Вінниці стартувала «Школа молодих лідерів 2.0»
20160402_training1_img_11.jpg (262.61 Kb)2 квітня у Вінниці відбувся перший тренінг «Лідерство – інструмент для організаційного розвитку» «Школи молодих лідерів 2.0» в рамках проекту «Будь зміною, яку хочеш бачити в своїй організації», який реалізує Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» за підтримки проекту «Civil Society. Dialogue for Progress», що фінансується ЄС.
Випускники попередньої Школи молодих лідерів та молодіжні представники неурядових організацій Вінниччини обговорювали зміст лідерства та яким чином можна змінити свою громаду. Молоді лідери в ігровий спосіб вчилися «піклуватися» про свій населений пункт, переглянули відеофільм «Перетворення Боготи» та дискутували про інструменти впливу на громаду.
Приємно відмітити, що серед наших учасників виявилося 2 молодих лідери, які розробили проекти на конкурс бюджету громадських ініціатив Вінницької міської ради: проект «Муніципальний прокат велосипедів від Nextbike» та проект «ЕкоВінТур» з покращення туристично-екологічної привабливості міста. Учасники «Школи молодих лідерів 2.0» активно підтримали ідеї проектів і зараз рекламують їх у соціальних медіа, щоб до 10 квітня набрати необхідну кількість голосів і у Вінниці з’явився прокат велосипедів та еко-офіс.
Учасниця тренінгу, Марина Забаштанська, зауважила: «Перша школа молодих лідерів суттєво змінила моє життя, я стала членом кількох неурядових організацій Вінниці і активно беру участь у громадській діяльності. Очікую, що другий сезон Школи лідерів надасть мені нові знання та навики, які я зможу застосувати для розвитку громадських організацій».

20160402_training1_img_1072.jpg (272.93 Kb)20160402_training1_img_1127.jpg (286. Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 632 | Розміщено: 4 квітня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :