Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінниці формується мережа шкільних євроклубів

У Вінниці формується мережа шкільних євроклубів
20090507teacher_tr.jpg (211.11 Kb)

7 травня на базі ЗОШ№9 м. Вінниці в рамках святкування Дня Європи відбувся тренінг «Діяльність євроклубів та обмін досвідом» для викладачів шкіл та координаторів шкільних євроклубів м. Вінниці з метою покращення їх співпраці та створення мережі євроклубів. Захід проводився громадськими організаціями «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та «Філософія Серця» у партнерстві з управлінням освіти Вінницької міської ради за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.
Тренінг проводився в межах проекту "Підтримка мережі Євроклубів України", який реалізовується ВГО "Українська асоціація європейських студій» за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні в рамках конкурсу серед Європейських клубів та спрямований на впровадження інноваційних проектів в рамках Європейського року креативності та інновацій 2009.

Під час тренінгу учасники отримали інформаційні матеріали про ЄС та євроклуби, обмінялися досвідом, в ігровій формі обговорили, що дає діяльність шкільних європейських клубів молоді, вчителям, школі, батькам та громаді, а також розробили власні плани діяльності євроклубів. На завершення всі учасники мали можливість продемонструвати свої знання про Європу у грі «Євробінго», а переможці отримали призи від Представництва Європейської Комісії в Україні.

Всім представникам шкіл було запропоновано прийняти участь у зустрічі шкільних європейських клубів м. Вінниці та області з нагоди відзначення Дня Європи, що відбудеться 12 травня у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва. В рамках зустрічі пройде конкурс «Креативна Європа очима вінничан»» на краще креативне представлення європейських країн серед шкільних європейських клубів в рамках відзначення «Європейського року креативності та інновацій», а також буде презентована виставка «Пізнаймо Вінниччину!», що представлена інформаційно-пошуковими роботами шкільних європейських клубів про маловідомі культурні та історичні пам’ятки Вінниччини в рамках обласного конкурсу «Пізнаймо Вінниччину!», що спрямований на консолідацію молоді у збереженні історичної та культурної спадщини нашого регіону як європейської цінності.
Розділ: Новини Переглядів: 735 | Розміщено: 7 травня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :