Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Вінниці є більше 20 місць, де збирають використані батарейки. Знайди найближче на гугл-мапі!

У Вінниці є більше 20 місць, де збирають використані батарейки. Знайди найближче на гугл-мапі!
naklejkasmall.jpg (81.84 Kb)У Вінниці громадські організації ініціювали збір використаних батарейок. На сьогодні вінничани мають можливість здати вживані елементи живлення в [b]24 місця, які зголосилися взяти участь у конкурсі «Збір використаних батарейок у місті Вінниця» та обладнанні спеціальними контейнерами. Дізнатися про місця збору можна на гугл-мапі:Такі пункти збору розміщені в школах №2, 5, 8, 11, 13, 16, 19, 21, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, школі-ліцеї смт. Стрижавка, а також у педагогічному і технічному університетах, в офісах громадських організацій, підприємств та в обласній бібліотеці ім. Тімірязєва.

Конкурс «Збір використаних батарейок у місті Вінниця»[/b] проводить польське товариство «Інтеграція Європа – Схід» з 1 червня по 1 листопада 2013 року в рамках проекту «Бізнес для екології. Збільшення конкурентоспроможності українських підприємств за рахунок розвитку сучасних систем збору небезпечних відходів у Вінниці» у межах програми польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ РП в 2013 р. Регіональними партнерами в реалізації проекту виступають Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” та Благодійний Фонд „Подільська громада”.

Метою конкурсу є підвищення обізнаності жителів вінницької області щодо правильної утилізації небезпечних електронних відходів, зокрема використаних батарейок. Ця тема є надзвичайно актуальною сьогодні, адже щодня в Україні викидають 10-12 тонн пальчикових батарейок. Одна батарейка забруднює 20 кв. м землі або 400 літрів води, оскільки містить важкі метали та хімію.

У травні польське Товариство «Інтеграція Європа – Схід» вже передало у пункти збору спеціальні контейнери для вживаних батарейок. А наприкінці року будуть підведені підсумки конкурсу та вручені призи установам, які зібрали найбільше використаних батарейок:
- За зайняте І місце - телевізор
- За зайняте ІІ місце - ноутбук
- За зайняте ІІІ місце- фотоапарат


Детальніше про проект можна дізнатися на www.siew.org.pl , www.vn.ukrcei.org , www.gromada.vn.ua

Контактні особи:
Оксана Бондар, ГО ВРЦІ «Креатив», тел. 097-3913590, oksana.bondar.v@gmail.com ,
Андрій Дручинський, БФ «Подільска громада», тел.066-7055244, podolfond@ukr.net
Розділ: Новини Переглядів: 854 | Розміщено: 1 вересня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :