Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Шкільні європейські клуби Вінниччини взяли участь у тренінгу з написання проектів

Шкільні європейські клуби Вінниччини взяли участь у тренінгу з написання проектів
20110427sectrimg_0118.jpg (103.95 Kb)27 квітня 2011р. у ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва в рамках діяльності центру європейської інформації у м. Вінниця відбувся одноденний тренінг з написання проектів для представників шкільних європейських клубів Вінницької області. Організаторами заходу виступили Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні. Під час тренінгу 38 представників з 13 шкільних європейських клубів м. Вінниці, Козятинського та Жмеринського районів області ознайомилися з особливостями підготовки проектних пропозицій та реалізації проектів, поділилися власним досвідом, а також підготували 4 проекти, що спрямовані на вирішення проблем зниження інтересу дітей до книги, безпритульності тварин у Вінниці, отримання гідної європейської освіти, збільшення показників дитячого травматизму під час ДТП.

Учасники зазначили велику користь такого тренінгу та надію на подальші зустрічі. Представниця євроклубу «Freedom» СЗОШ № 35 Ольга Величко, зауважила, що отримані на тренінгу знання і навички їх євроклуб буде вроваджувати вже у травні, оскільки в планах євроклубу провести екологічну акцію.

Партнерами у проведенні тренінгу виступили:
• Координаційний центр Мережі євроклубів Вінниччини, що діє на базі ЦЄІ у м. Вінниця,
• Управління культури та туризму Вінницької ОДА,
• Управління освіти і науки Вінницької ОДА,
• Управління освіти Вінницької міської ради.

Допомогу в проведенні тренінгу надали Марчін Звижиковський та Даріуш Бурачевський - волонтери Європейської Волонтерської Служби в рамках програми „Молодь в дії”.

Фотогалерея тренінгу>>>

Розділ: Новини Переглядів: 740 | Розміщено: 27 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :