Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Про власний досвід участі в проектах програми ЄС "Молодь в дії" розповіла вінницька молодь

Про власний досвід участі в проектах програми ЄС "Молодь в дії" розповіла вінницька молодь
20120815yiameetingimg_4632.jpg (45.62 Kb)15 серпня у Вінницькому центрі європейської інформації відбулася зустріч учасників проектів програми ЄС "Молодь в дії" та молодих людей, які хочуть більше дізнатися про програму.
Про можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру розповіли безпосередні учасники молодіжних обмінів, тренінгів та Волонтерської Європейської Служби програми "Молодь в дії". Польська волонтерка Марта Кацвін, яка протягом 9 місяців допомагала Вінницькому регіональному центру інформації «Креатив» розповіла про своє волонтерство та ініціативи, які вона впроваджувала у Вінниці. Колишні ЄВС волонтери Ольга Величко та Вікторія Кобилянська, які були на волонтаріаті в Польщі, презентували свій досвід роботи з дітьми. Олька Кавуненко, Олена Чекаліна та Ганна Маранчук – учасники міжнародних тренінгів розповіли про участь в проектах програми.
20120815yiameetingimg_4635.jpg (66.16 Kb)Олена взяла участь в інтернаціональному тренінговому курсі «PEACE DIALOGUES FOR SOCIAL CHANGE», що у липні відбувся у містечку Krzyżowa (Польща) за участю молоді з 12 країн та мав на меті розвинути навички ненасильницьких комунікацій у вирішенні конфліктів. Олена зазначає, що поїздка надихнула її на нові ідеї, дала зрозуміти наскільки важливий мир у нашому світі та навчила шляхам подолання конфліктів.
Ольга презентувала проект «Multipliers of Volunteer Management», що проходив у Словенії для молодіжних лідерів з 15 країн. Даний тренінговий курс був спрямований на розвиток можливостей організацій та інституцій, які працюють з молоддю, в сфері ефективного волонтерського менеджменту.
20120815yiameetingimg_4631.jpg (.18 Kb)Аня розповіла про міжнародний тренінг «Партнерство з метою співпраці», під час якого учасники поділились ідеями та думками щодо майбутніх проектів. В цьому і полягала головна мета тренінгу. Сьогодні учасники проекту спілкуються онлайн аби створити новий проект та реалізувати його.
Учасники зустрічі отримали відповіді на свої запитання стосовно програми «Молодь в дії», а також познайомилися з україномовним сайтом програми http://yia.org.ua.
Молоді люди, які зацікавилися програмою «Молодь в дії», мали можливість під час кави паузи неформально поспілкуватися та «з перших вуст» більше дізнатися.

Розділ: Новини Переглядів: 684 | Розміщено: 16 серпня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :