Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Польські та українські молодіжні лідери підсумували ЄВРО 2012

Польські та українські молодіжні лідери підсумували ЄВРО 2012
logo_euro_2013_small.jpg (39.71 Kb)15-21 липня у Вінниці в межах програми Європейського Союзу «Молодь в дії» відбувся міжнародний молодіжний обмін «EURO 2013 – ЗІГРАЙМО ЗНОВУ!». Метою проекту було формування почуття європейського громадянства, інтеграція польської та української молоді через обговорення результатів ЄВРО-2012, а також промоція здорового способу життя.

Програма проекту включала проведення тренінгових сесій, дебатів, ігор та застосування інноваційних методів роботи. Більше 30 молодіжних лідерів з м. Єлена Гура (Нижньосілезьке воєводство Польщі), м. Вінниці та Львова обмінювалися ідеями щодо розробки нових проектів у майбутньому. Розглядалися ідеї промоції спорту, здорового та активного життя серед молоді. 16 липня на базі Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму відбулися молодіжні дебати у форматі відкритого простору на тематику ЄВРО-2012: обговорювався чемпіонат EURO 2012 і що ця подія принесла молоді України та Польщі. Учасники дебатів зазначили, що ЄВРО 2012 має більше позитивних аспектів ніж негативних. Програма також включала екскурсію до Києва, щоб оцінити зміни, які стались у місті у зв’язку з проведенням EURO 2012.

17 липня на площі Театральній учасниками обміну проведено також флешмоб зі здорового способу життя. В цей же день у залі засідань Вінницької міської ради відбулася зустріч польських та українських молодіжних лідерів з представниками Вінницької міської ради і місцевими медіа на тему розвитку співпраці та підсумування результатів ЄВРО-2012.

Анна Маранчук, координатор української групи, зазначає: «Програма ЄС «Молодь в дії» надає унікальну можливість молодим людям з різних країн пізнати іншу культуру, традиції, обговорити спільні питання та проблеми, а також налагодити міжнародне молодіжне співробітництво. В проекті «EURO 2013 – ЗІГРАЙМО ЗНОВУ!» ми обговорюємо роль ЄВРО 2012 для польської та української молоді, і маю надію, що наступного року ми будемо разом реалізовувати ще й інші проекти».

Організаторами молодіжного обміну виступили польське товариство Єленогурської молоді «ALL-TERNATYWA» та громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» в рамках програми ЄС «Молодь в дії».

Патронат проекту: Генеральне консульство Республіка Польща у Вінниці та мерія міста Єлена Гура. Інформаційна підтримка: управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації, Відділ у справах молоді та туризму міської ради.

Фотогалерея молодіжного обміну >>>

Контакти:
euro2013winnica@gmail.com
Ганна Маранчук, 098-9899847
Оксана Бондар, 063-8664664
Розділ: Новини Переглядів: 699 | Розміщено: 25 липня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :