Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » На Вінниччині розширюється мережа євроінфопунктів

На Вінниччині розширюється мережа євроінфопунктів
20091224_orativ_cei_point1.jpg (111.97 Kb)24 грудня на базі Оратівської районної бібліотеки відкрито черговий пункт європейської інформації, метою якого є підвищення рівня обізнаності місцевої громади з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. У 2008-2009рр. євроінфопункти вже були відкриті у 6 районах Вінницької області - у м. Бар, Тростянець, Козятин, Тульчин, Крижопіль та Муровані Курилівці.

Відкриття таких пунктів ініційовано Центром європейської інформації у м. Вінниці, що адмініструється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" та Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. К.А. Тімірязєва за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Представники Центру європейської інформації у м. Вінниця - Оксана Бондар (голова ГО ВРЦІ "Креатив") та Наталя Морозова (директор ВОУНБ ім. Тімірязєва) поділились досвідом і розповіли учасникам заходу про діяльність Центру європейської інформації у м. Вінниця, про можливі напрямки роботи європунктів та інформування місцевої громади з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Координатор Центру європейської інформації у м. Вінниця Оксана Бондар презентувала діяльність шкільних європейських клубів Вінниччини, що здійснюється Центром, а також провела ігри-вікторини на європейську тематику з учнями місцевої школи та провела консультацію щодо створення шкільного євроклубу. Центр європейської інформації передав для новоствореного європункту інформаційно-просвітницькі матеріали, літературу та електронні носії з питань ЄС, надані Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Пункти європейської інформації надаватимуть доступ усім зацікавленим особам (учням, студентам, викладачам, журналістам, підприємцям та ін.) до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо інституцій Європейського Союзу, економіки, політики, освітніх та культурних процесів в країнах Європи, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах, політики європейської та євроатлантичної інтеграції України та багатьох інших питань. Центр Європейської інформації у м. Вінниця надає консультаційну та методичну підтримку таким пунктам.
20091224_orativ_cei_point2.jpg (258.38 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 708 | Розміщено: 24 грудня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :