Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Молоді вінниччани начилися громадянській журналістиці

Молоді вінниччани начилися громадянській журналістиці
mmzosh_num21.jpg (62.56 Kb)З 15 по 20 жовтня 6 шкільних редакцій та євроклубів м.Вінниці взяли участь у тренінгах в рамках проекту «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ», що впроваджується у 8 областях України Фундацією Нові Медіа, Мережею центрів європейської інформації та ЛМГО «Інститут політичних технологій». Регіональними партнерами у Вінницькій області виступають Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та центр європейської інформації у м. Вінниця. Метою тренінгів було поширення розуміння свободи слова та незалежних медіа, розвиток практичних навичок у школярів та створення ними мультимедійних газет. Школярі Вінницьких ЗОШ № 1, 2, 7, 18, 21 та 23 на практиці навчились якісно формувати журналістський матеріал, а також писати ліди та новини. mmdsc09991.jpg (127.78 Kb)Ноу-хау для шкільних редакцій стала робота на платформі громадянських медіа mammedia.com.ua, де учні самі створили електронні редакції та ознайомились з інструментами для створення мультим.

Тренінги у м.Вінниця проводила Кавуненко Ольга - координатор волонтеської діяльності Вінницького регіонального центру інформації «Креатин», випускниця програм Global UGRAD і FLEX (США). Поділившись досвідом журналістських практик у США та Польщі, тренер проекту разом з юними журналістами обговорили проблеми і труднощі сучасних медіа та шляхи їх вирішення, визначили якості та характеристики незалежного журналіста та ЗМІ.

mmpracyuemo_z_mammedia_z_zosh_num2.jpg (63.06 Kb)Школярі активно аналізували ситуаційні кейси та продукти масс-медіа, дискутували щодо питань журналістської етики та ще більше зміцнили командний дух усередині редакцій.

Наступним етапом проекту стане створення до 11 листопада молодіжними редколегіями мультимедійних газет (мультимів), які візьмуть участь у загальноукраїнському інтернет-конкурсі. Підбиття підсумків відбудеться 26-го листопада 2012 року.
Нагороди:
• І місце – планшет;
• ІІ місце – фотоапарат;
• ІІІ місце – диктофон.

Слідкуйте за анонсами!

Контактна особа:
Ольга Кавуненко,
тел. 093-7648081

Розділ: Новини Переглядів: 765 | Розміщено: 25 жовтня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :