Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Молодь Вінниччини подорожувала країнами «Правової Євроляндії»

Молодь Вінниччини подорожувала країнами «Правової Євроляндії»
20090727_eurolandia1.jpg (78.98 Kb)27 та 28 липня на Вінниччині відбулися ігри «Правова Євроляндія», в яких прийняло участь понад 350 дітей, що відпочивають в оздоровчому таборі санаторного типу ім. М.Коцюбинського та профільному позашкільному навально-оздоровчому закладі «Казкова долина».

Під час ігор «Правова Євроляндія» молодь мала можливість більше дізнатися про Європу та права дитини, відвідавши 10 країн (Польщу, Італію, Францію, Німеччину, Нідерланди, Британію, Грецію, Іспанію, Естонію та Румунію). Волонтери та вожаті таборів представляли країни «Правової Євроляндії» і задавали учасникам табору питання про ці країни, наводили цікаві факти, розповідали про їх традиції. Відвідавши країну Правової Євроляндії і відповівши правильно на питання, учасники отримували штамп в паспорті громадянина «Правової Євроляндії» про перетин кордону даної країни і могли подорожувати далі. Під час подорожі по країнах молоді дослідники отримали статті з Конвенції про права дитини для подальшої роботи. На завершення гри кожен загін розробив та презентував свою „Дитячу Конституцію”, де відобразив своє бачення прав дитини. Загони-переможці та активні учасники ігор були нагороджені призами з європейською символікою від Представництва Європейської Комісії в Україні.

20090727_eurolandia2.jpg (75.04 Kb)Заходи відбулися в рамках проекту «Правова Євроляндія», що реалізується громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» в партнерстві з громадською організацією «Філософія Серця» в межах програми «Чемпіони європейської освіти» проекту громадської організації «Європейський діалог» «Європейська освіта для неурядових ініціатив». Партнерами в проведенні ігор виступили: Представництво Європейської Комісії в Україні, Координаційний центр мережі євроклубів Вінниччини та Центр європейської інформації у м. Вінниця, що діє на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

20090727_eurolandia3.jpg (62.42 Kb)20090727_eurolandia4.jpg (80.63 Kb)20090727_eurolandia5.jpg (64.2 Kb)20090727_eurolandia6.jpg (62.66 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 777 | Розміщено: 27 липня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :