Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Кулінарне мистецтво Клубу вивчення польської мови

Кулінарне мистецтво Клубу вивчення польської мови
20130627plcuisineimg_1380.jpg (138.25 Kb)Польща славиться своїм кулінарним мистецтвом. 27 червня більше 30 учасників Клубу вивчення польської мови завітали до обласної книгозбірні, щоб більше дізнатися про польську традиційну кухню. ЄВС волонтери Бартош Кучер та Войцех Філ презентували присутнім відео про польські страви, а гості з Польщі Пауліна Демчур та Павел Глуза провели вікторину про традиційну кухню. Пригостити польськими солодощами завітав і віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Войцех Мрозовський.
Поза сумнівом, до смаку учасників припали блюда старовинної і сучасної польської кухні, які приготували ЄВС волонтери та учасники клубу. Усі мали можливість почастуватися традиційним польським супом - жур (żurek) і варениками (pierogi ruskie), та продовжити неформальне спілкування за чаєм.
ФОТОГАЛЕРЕЯ >>>
Нагадаємо, що ЄВС волонтери Бартош Кучер та Войцех Філ проводять „Клуб вивчення польської мови” в рамках проекту «Schuman volunteers learning by doing» програми „Молодь в дії”, що здійснюється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та польською Фундацією ім. Роберта Шумана.

„Клуб вивчення польської мови” діє на базі Центру європейської інформації м. Вінниця вже шостий рік поспіль. Центр європейської інформації адмініструється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.
Розділ: Новини Переглядів: 853 | Розміщено: 28 червня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :