Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Громада Хмільника дізналася більше про можливості європейського молодіжного співробітництва

Громада Хмільника дізналася більше про можливості європейського молодіжного співробітництва
2009062khmilnyk_yia_presentation1.jpg (52.53 Kb)

2 червня у Хмільницькій міській раді в рамках проведення єдиного дня інформування населення «Загальноєвропейські напрямки реалізації молодіжної політики в Україні» відбулася презентація Програми Європейської Комісії «Молодь в дії». Захід був ініційований Хмільницькою міською радою та районною громадською організацією «Право». Керуючий справами виконкому Хмільницької міської ради Ігор Павлюк відкрив захід та зазначив основні тенденції молодіжної політики в сфері європейської інтеграції в Україні та у Хмільнику зокрема. Презентацію Програми «Молодь в дії» для представників громадських організацій, навчальних закладів, шкільних європейських клубів, районного управління освіти, внутрішньої політики, відділу у справах сім’ї та молоді, місцевої громади провела Оксана Бондар, координатор Центру європейської інформації у м. Вінниця, який виступає офіційним інформаційним представником цієї програми в Україні.
Програма “Молодь в дії” – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. Програма впроваджується протягом 2007-2013 рр. і її загальний бюджет складає 885 млн. євро. За підтримки Програми “Молодь в дії” молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності. Молодіжні лідери, працівники організацій та інституцій, які працюють з молоддю, мають можливість підвищувати свій професійний рівень на тренінгах та інших заходах, спрямованих на налагодження партнерства, підвищення якості реалізованих проектів та поглиблення своїх знань у різних сферах молодіжної роботи.
Інформаційний представник програми - Оксана Бондар зазначила, що Програма „Молодь в дії" робить суттєвий вклад у набуття компетентності і є ключовим інструментом, який забезпечує молодим людям можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру. У рамках Програми “Молодь в дії” можна отримати фінансову підтримку на організацію міжнародних молодіжних зустрічей, Європейської волонтерської служби, тренінгів, семінарів, заходів з налагодження партнерства, навчальні поїздки, стажування тощо. Обов’язковою умовою є міжнародний характер діяльності. Спільні проекти подаються на розгляд до Національних агенцій так званих Програмних країн (27 країн ЄС, 3 країни-члени ЄАВТ та країна-кандидат на вступ до ЄС) і розподіляються між організаціями-партнерами. Проектна діяльність може відбуватися на території як Програмних, так і інших (партнерських) країн, у тому числі й України.
Учасники презентації отримали відповіді на свої запитання щодо участі в Програмі «Молодь в дії», переглянули відеофільм «Небо над Європою» про міжнародні молодіжні обміни та волонтерство, а також дізналися про україномовний веб-ресурс про програму «Молодь в дії» http://yia.org.ua, що адмініструється інформаційними представниками Програми “Молодь в дії”.
На завершення презентації учасники висловили бажання в рамках Програми «Молодь в дії» організувати міжнародний молодіжний обмін з польськими колегами, з якими вже є плідне партнерство.

Центр європейської інформації у м. Вінниця є інформаційним партнером програми Європейської Комісії „Молодь в дії” . Центр європейської інформації у м. Вінниця діє на базі Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва та адмініструється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Основним завданням Центру є підвищення обізнаності громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Детальніше про центр: http://www.eurocenter.vn.ua

2009062khmilnyk_yia_presentation2.jpg (46.83 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 754 | Розміщено: 2 червня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :