Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європейська Вінниця за Єдину Україну

Європейська Вінниця за Єдину Україну
20140517euday_img_7873.jpg (94.76 Kb)17 травня 2014р. з нагоди святкування Дня Європи-2014 центр європейської інформації у м. Вінниця на центральній вулиці міста під стінами ВОУНБ ім.К.А. Тімірязєва традиційно провів низку заходів у форматі „Я поділяю європейські цінності”.
Заходи розпочалися танцювальним флеш-мобом у вишиванках «Єдина Україна за європейські цінності!», в якому взяли участь волонтери та гості свята. Метою флешмобу було звернути увагу громадян на європейські цінності та наголосити на єдності України. В руках учасники флешмобу тримали таблички з переліком європейських цінностей (демократія, свобода, права людини, рівність, людська гідність, верховенство права, права меншин) та гаслом «Єдина Україна».

20140517euday_img_7947.jpg (128.77 Kb)На майданчику біля обласної книгозбірні розвернувся Європейський квартал, на якому усі бажаючі могли дізнатися про Європу та ЄС в інформаційно-консультаційному пункті; взяти участь у вікторині «Кращі знавці Польщі» та отримати призи; проконсультуватися про освіту в Європі, зокрема в рамках польського проекту «Тераз Вроцлав»; дізнатися як поїхати до Європи волонтером в рамках Європейської волонтерської служби; отримати інформаційні матеріали (буклети, календарі, книги, журнали), а також познайомитися з діяльністю проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІ». Мильними бульбашками волонтери центру піднімали настрій дітям та дорослим гостям.

20140517euday_img_7941.jpg (98.27 Kb)Ситуація в Україні об’єднала вінницьких діток у бажанні жити в єдиній європейській Україні. На конкурсі малюнку «Єдина Україна за європейські цінності!» вони на папері висловили бажання миру, об’єднання Сходу і Заходу України, а також відсутності «зелених чоловічків». Переможці конкурсу отримали призи від Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЗАХОДУ >>>


Центр європейської інформації у м. Вінниця висловлює подяку волонтерам, які долучилися до організації святкування Дня Європи:
• Анні Маранчук
• Йоанні Брах
• Валентину Рачинському
• Андрію Чаповському
• Наталі Рущак
• Олексію Петренко
• Сергію Кравчуку
• Вероніці Косичук
• Дмитру Костюченко
• Віталію Нагорному

*******
Організаторами заходів у форматі „Я поділяю європейські цінності” в рамках Дня Європи у Вінниці виступили:
• Центр європейської інформації у м. Вінниця;
• Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”;
• Вінницька обласна універсальна бібліотека ім. К.А. Тімірязєва

Інформаційну підтримку надали Представництво Європейського Союзу в Україні, Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці та польський проект «Тераз Вроцлав».

Заходи в рамках Дня Європи 2014 проходили за сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua, у партнерстві з Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститутом світової політики та Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA».


Контактна особа:
Оксана Бондар, координатор ЦЄІ у м. Вінниця
oksana.bondar.v@gmail.com , http://vn.ukrcei.org тел. 097-3913590
Розділ: Новини Переглядів: 1021 | Розміщено: 17 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :