Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » До Дня Європи молодь Вінничини дискутувала про Європейські цінності

До Дня Європи молодь Вінничини дискутувала про Європейські цінності


20 травня у ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва із нагоди святкування Дня Європи -2011 відбувся театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”. Старшокласники та студенти міста переглянули виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.

Проект „Молодь – за європейські цінності!” впроваджується громадською організацією „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження” в рамках святкування Дня Європи-2011. Метою проекту є покращення рівня поінформованості старшої шкільної та студентської молоді про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театральні постановки та тематичні дискусії у 6 містах України. Концепція святкування Дня Європи в Україні у форматі „Я поділяю європейські цінності” була розроблена представниками Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.

Подібні заходи відбудулися у м. Львів (16.05), Хмельницький (17.05), Кіровоград (18.05), Чернівці (19.05), та Черкаси (24.05).

Регіональним партнером проекту „Молодь – за європейські цінності!” та мережевої кампанії „Я поділяю європейські цінності” у Вінницькій області виступає центр європейської інформації у м. Вінниця.

Контакти:
Оксана Бондар,
Координатор проекту
oksana.bondar.v@gmail.com
http://vn.ukrcei.org
тел. 097-3913590
Розділ: Новини Переглядів: 697 | Розміщено: 20 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :