Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Центр європейської інформації у м. Вінниця та ВОУНБ ім. Тімірязєва виступили партнерами в організації діяльності літнього наметового табору «Дитячі Шешори на Поділлі»

Центр європейської інформації у м. Вінниця та ВОУНБ ім. Тімірязєва виступили партнерами в організації діяльності літнього наметового табору «Дитячі Шешори на Поділлі»
200908sammer_youth_camp1.jpg (77.1 Kb)З 7 по 20 серпня 2009 року у с. Воробіївка Немирівського району діяв літній наметовий табір «Дитячі Шешори на Поділлі» в рамках проекту «Намет-2009 у Вінницькій області». Проект реалізовувався громадською організацією «Філософія Серця» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Метою таборування було попередження бездоглядності дітей середнього і старшого віку дітей з сімей, які потерпають від кризи.
Табір працював у дві зміни по 7 днів кожна, під час яких відпочило 140 дітей з м. Вінниці та м. Жмеринка, Немирівського, Тульчинського, Жмеринського, Хмільницького та Томашпільського районів Вінницької області. Учасники табору з міста Вінниці відбиралися «Координаційною Радою клубів за місцем проживання», які відвідували або мають намір відвідувати клуби при ЖЕКах.
Участь у таборі брали діти, яким батьки не змогли забезпечити відпочинок і які протягом літа 2009 року не перебували у таборах (пришкільних, оздоровчих, спортивних тощо). Організатори покрили витрати на харчування, проживання, доставку та страхування дітей на період перебування у таборі.
200908sammer_youth_camp3.jpg (67. Kb)Відпочинок учасників табору було організовано за принципами неформальної освіти. Тренерами партнерських громадських організацій проводилися заходи: майстер-класи з народних ремесел були організовані педагогами-організаторами з клубів при ЖЕКах; тренінги зі здорового способу життя, з толерантності, з волонтерства провели тренери громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»; тренінги по гендеру та з подолання конфліктів провели тренери громадської організації «Пані Всесвіт»; ігри на формування команди провели козаки з Козацького полку ім. І. Богуна та Меджибізького куріня ім. М. Кривоноса; тренінги з формування лідерських якостей провели психологи УМВС у Вінницькій області; екологічні акції та екскурсії проводили представники громадської організації «Філософія Серця»; середньовічні бої в лицарських обладунках, майстер-класи з виготовлення кольчуг, оберегів, старовинного одягу були забезпечені представниками клубу історичної реконструкції «Аркона»; уроки польської – волонтерами Європейської Волонтерської Служби із Польщі. Крім культурних і розважальних заходів учасники пройшли школу самоорганізації, отримавши навики, необхідні для життя.200908sammer_youth_camp2.jpg (64.53 Kb)

Громадська Рада при Вінницькій обласній раді сприяла в забезпеченні охорони громадського порядку на території табору та супроводу автобусів дорожньо-патрульною службою під час перевезення дітей. Також за сприянням Громадської Ради Управлінням МНС у Вінницькій області було надано намет на 100 осіб для діяльності табору і проведення заходів під час негоди.
Вінницька обласна Рада, Немирівська райдержадміністрація, Воробіївська сільська рада, ЗОШ с. Воробіївка, Немирівська СЕС, співробітники роти міліції особливого призначення «Беркут» УМВС України у Вінницькій області, Немирівський РВ УМВС, головне управління житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку виконкому Вінницької міської ради, управління транспорту Вінницької ОДА, ТОВ «Вінбус-Транс» надали вагому підтримку в організації роботи наметового табору. Також партнерами проекту на регіональному рівні виступили:
 управління освіти та науки Вінницької ОДА
 управління освіти Вінницької міської ради
 відділи у справах сім’ї та молоді Немирівського, Тульчинського, Жмеринського, Хмільницького та Томашпільського районів Вінницької області
 управління у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА
 Центр європейської інформації у м. Вінниця та ВОУНБ ім. Тімірязєва

Розділ: Новини Переглядів: 936 | Розміщено: 21 червня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :