Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Знайомтеся з посібником для тренера з молодіжного працевлаштування

Знайомтеся з посібником для тренера з молодіжного працевлаштування
Запрошуємо ознайомитися з українською версією посібника тренера "Посилення навичок працевлаштування через навчання «рівний-рівний» для молодих людей у Вірменії, Молдові та Україні (матеріали з українських тренінгів)", який створено в рамках проєкту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні - EMPLO(YOU!)TH». Цей посібник містить серію матеріалів про те, як проводити заходи/тренінги/семінари для молоді 15-26 років в сфері працевлаштування. ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК training_manual_employouthukrainian_version1_page0001.jpg (534.03 Kb)Нагадуємо, що 14 грудня відбувся фінальний захід проєкту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні - EMPLO(YOU!)TH» - міжнародна конференція «Подолання молодіжного безробіття через інноваційні освітні практики у країнах Східного партнерства». Під час онлайн-зустрічі учасники проєкту з 3-х країн підсумували результати проєкту, поділилися результатами, кращими практиками та досягненнями. На зустрічі з оглядом молодіжних політик виступили представники місцевих та центральних органів влади, відповідальних за сферу освіти, праці та молоді з Вірменії, Молдови, Румунії та України. Зокрема, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Ірина Коцюбівська зазначила: «Ми маємо успішний досвід реалізації проектів, спрямованих на сприяння молодіжному працевлаштуванню, зокрема, на базі обласного молодіжного центру «Квадрат» проведені тренінги в рамках Програми «Skills LAB: Успішна кар’єра», Проекту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом «рівний рівному» у Вірменії, Молдові та Україні- EMPLO(YOU!)TH». Ще одним успішним кейсом у напрямку проектів з працевлаштування молоді є проведення молодіжного регіонального форуму «Working in Ukraine NOW», який спрямований на актуалізацію і висвітлення питання дисбалансу ринку праці, підвищення та збереження кадрового потенціалу Вінницького регіону. Вирішення проблем працевлаштування молоді є пріоритетним завданням як на обласному, так і на центральному рівнях, і ми спрямовуємо свої зусилля на зміцнення спроможності молодих людей задля того, аби вони могли в повній мірі реалізувати свій потенціал у своїй країні».
employouth_1.png (627.36 Kb)
Дякуємо усім учасникам і партнерам у впровадженні проєкту: Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" та Департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради.
Окрема подяка Анні Маранчук за волонтерську допомогу під час проведення зустрічі!

Захід відбувся в рамках проєкту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні - EMPLO(YOU!)TH», який впроваджується консорціумом організацій на чолі з Europuls - Centrul de Expertiza Europeana (Румунія) та у партнерстві з YIC Gyumri - Youth Initiative Centre NGO (Вірменія), MilleniuM Training and Development Institute (Молдова) та Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» (Україна) за фінансової підтримки Європейського Союзу через систему регрантингу на 2021 рік Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.
Розділ: Новини, Головна тема Переглядів: 2377 | Розміщено: 20 грудня 2021


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :