Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Більше тисячі вінниччан відвідали «Містечко Шумана» в рамках святкування Днів Європи у Вінниці

Більше тисячі вінниччан відвідали «Містечко Шумана» в рамках святкування Днів Європи у Вінниці
europeday_1.jpg (122.13 Kb)15 травня на центральній вулиці Вінниці біля Центру європейської інформації в рамках святкування Дня Європи та 60-річчя Декларації Шумана діяло «Містечка Шумана».
В рамках програми «Містечка Шумана» понад тисячу вінничан та гостей міста ознайомилися з інформаційними матеріалами про Європейський Союз, переглянули фото-презентації заходів Центру європейської інформації та фотовиставку «Формат: Україна-Європа» на тематику європейської архітектурної спадщини, а також сфотографувалися у стенді «EUROKUMY». Молодь Вінниччини мала можливіть більше дізнатися про діяльність Центру єврпоейської інформації у м. Вінниця, програму Європейської Комісії «Молодь в дії», яка спрямована на розвиток міжкультурного спілкування і молодіжного співробітництва, та про проект «Тераз Вроцлав», який пропонує навчання у вроцлавських вищих школах. Волонтери «Містечка Шумана» поширювали серед відвідувачів інформаційно-просвітницькі матеріали про Європейський Союз та роздавали матеріали з символікою ЄС.
Традиційно всі учасники «Містечка Шумана» мали унікальні позначки учасника заходу на щоці – прапор або інший символ однієї з країн Європи, які малювали волонтери Центру європейської інформації у м. Вінниця.

Молоді вінниччани взяли участь конкурсі малюнків на полотні та відобразили своє бачення Європи. Перемогу у творчому конкурсі здобули:
1 місце: Малик Дарина (10 р.), Міщерська Вероніка (13р.), Колодій Катерина (12р.), Тарабан Олена (12р.)
2 місце: Часовник Юрій (12р.), Шиянов Сергій (11 р.), Гула Сергій (19р.)
3 місце: Черниш Ольга (17р.), Чаркіна Анастасія (17р.)

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та призами від організаторів.

На думку Анни Руг, польського волонтера Європейської Волонтерської Служби, яка брала участь в проведенні «Містечка Шумана», - «варто проводити святкування Дня Європи, адже такі заходи допомагають молоді більше дізнатися про Європу, можливості навчання і волонтерства в ЄС, поспілкуватися з цікавими людьми. Через малюнки діти висловлюють своє бачення і розуміння Європи. Я бачила як радіють діти, коли ми малювали на їх обличчі прапори європейських країн. У такій формі, через забаву, можна передавати європейські цінності».

Організаторами «Містечка Шумана» виступив Центр європейської інформації у м. Вінниця у партнерстві з громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та ВОУНБ ім. Тімірязєва.

Підтримка «Містечка Шумана» була забезпечена Європейською програмою Міжнародного Фонду Відродження, Польською Фундацією ім. Роберта Шумана в рамках програми «Молодь в дії», Представництвом Європейського Союзу в Україні та Ресурсним Центром для країн Східної Європи і Кавказу SALTO ЕЕСА.

Фотогалерея>>>
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 992 | Розміщено: 17 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :