Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини, Головна тема

20 грудня 2021

Знайомтеся з посібником для тренера з молодіжного працевлаштування

Запрошуємо ознайомитися з українською версією посібника тренера "Посилення навичок працевлаштування через навчання «рівний-рівний» для молодих людей у Вірменії, Молдові та Україні (матеріали з українських тренінгів)", який створено в рамках проєкту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні - EMPLO(YOU!)TH». Цей посібник містить серію матеріалів про те, як проводити заходи/тренінги/семінари для молоді 15-26 років в сфері працевлаштування. ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК

Новини

12 жовтня 2018

Міжнародні молодіжні дебати - чудовий інструмент для інтеграції молоді!

Запрошуємо переглянути відео про результати польсько-українського молодіжного обміну “Let’s debate”, який відбувся наприкінці серпня- початку вересня у м. Звєжинєц Люблінського воєводства (Польща) в рамках польсько-української ради обміну молоддю. Молодіжний обмін провели польська організація HEureka Generator та Вінницький регіональний центр інформації "Креатив"


Презентація результатів місцевій громаді:

Новини

19 вересня 2018

Молоді вінничани ділилися досвідом участі в молодіжному обміну

20180918_1854232.jpg (96.22 Kb)18 вересня в HUB "Місто змістів" відбулася презентація результатів проекту “Let’s debate”, який проходив на початку вересня у Люблінському воєводстві. Молодіжний обмін провели польська організація HEureka Generator та Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" в рамках українсько-польської ради обмінів. Учасники молодіжного обміну розповіли місцевій молоді як проходив проект, чого навчилися та як застосовують нові знання. Зокрема, студентка Наталя Жупанова зазначила, що вже впровадила методи неформальної освіти під час проведення дебатів у м. Жмеринка минулого тижня.

Новини

13 вересня 2018

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУ “LET’S DEBATE”

201809plua_exchange_02.jpg (38.28 Kb)Бажаєш взяти участь у міжнародних молодіжних проектах? Хочеш більше дізнатися про неформальну освіту та як на практиці розвинути навички співпраці та комунікації?
Тоді запрошуємо на презентацію результатів польсько-українського молодіжного обміну “Let’s debate”, який відбувся наприкінці серпня- початку вересня у м. Звєжинєц Люблінського воєводства (Польща) в рамках польсько-української ради обміну молоддю. Учасники проекту презентують свій досвід міжнародної молодіжної співпраці.

Місце презентації: попередньо - HUB «Місто змістів» (м. Вінниця, вул. Пушкіна 11)
Дата та час: 18 вересня 2018р. о 18:30.
Організатор: Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»

Вхід вільний!

Новини, Анонси

10 вересня 2018

«LET’S DEBATE»: ЯК ВІННИЦЬКА ТА ЛЮБЛІНСЬКА МОЛОДЬ ВЧИЛАСЯ МИСЛИТИ КРИТИЧНО ТА АРГУМЕНТОВАНО ВИСЛОВЛЮВАТИСЯ

201809plua_exchange_04.jpg (120.24 Kb)Наприкінці серпня - початку вересня 14 вінницьких студентів провели 8 днів у м. Звєжинєц Люблінського воєводства (Польща) в рамках польсько-українського молодіжного обміну “Let’s debate”. Під час проекту, спрямованого на розвиток дебатної майстерності, учасники вчилися створювати модель неконфліктної співпраці для європейців, обговорювали важливі для молодих європейців теми, зокрема, активне громадянство та шанси молоді в нинішній Європі. Основними методами зустрічі були методи неформальної освіти: «Наш проект - це територія самовдосконалення, де всі є викладачами та учнями один для одного» - зазначає учасниця Ірина Мартинюк.

Новини

2 вересня 2018

Стартуємо з HEureka Generator!

20180830_plua_01.jpg (.3 Kb)30 серпня у Люблінському воєводстві розпочався польсько-український молодіжний обмін "Let's Debate", спрямований на розвиток дебатної майстерності. Вінницька молодь разом з польськими ровесниками відкриває світ міжкультурних комунікацій, використовуючи симуляційні ігри та оксфордські дебати на тему активного громадянства і шансів молоді в нинішній Європі. За 3 дні обміну учасники уже провели ігри на знайомства, побудову команди, мовні вправи, а також організували пробні дебати. Суть молодіжного обміну полягає в тому що учасники проекту самі організовують та проводять сесії, з чим вони успішно справляються. Проект реалізує польська організація HEureka Generator спільно з Креативом в рамках польсько-української ради обмінну молоддю.
Слідкуйте за новинами!

Новини

26 серпня 2018

В очікуванні “Let’s debate”

20180826_plua_project_02.jpg (89.8 Kb)26 серпня відбулася вже друга підготовча зустріч для учасників польсько-українського молодіжного обміну “Let’s debate”, під час якої молоді вінничани ближче познайомилися, обговорили організаційні моменти та підписали контракт учасника, що регламентує правила участі в обміні. Сам обмін відбудеться 30 серпня – 6 вересня 2018р. у Люблінському воєводстві і буде спрямований на розвиток дебатної майстерності. Проект реалізує польська організація HEureka Generator спільно з Вінницьким регіональним центром інформації "Креатив" в рамках польсько-української ради обмінну молоддю.

Новини

24 серпня 2018

Підготовча зустріч "Let's Debate" у м. Звєжинєц

Нагадуємо, що група молоді з Вінниці візьме участь у польсько-українському обміні "Let's Debate" у м. Звєжинєц Люблінського воєводства (Польща), аби набути навики дебатування на теми, що хвилюють молодь у Європі.
Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" разом із HEureka Generator (Замосьць) 19-22 серпня провели підготовчу зустріч, щоб на обміні через неформальне навчання налагодити тісне спілкування молоді обох країн, надати інструменти для проведення дебатів в університетському середовищі і у молодіжних організаціях, впроваджувати нові проекти.
Зустріч молоді відбуватиметься у мальовничому Розточанському заповіднику 30 серпня – 6 вересня 2018 року.
Україна – 16 осіб, Польща – 16 осіб, М. Звєжинєц, Люблінське воєводство.
Запрошуємо переглянути відео з підготовчої зустрічі:


  [1] 2 3 4 5 6 ... 24 25 26 27  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :