Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

10 вересня 2018

«LET’S DEBATE»: ЯК ВІННИЦЬКА ТА ЛЮБЛІНСЬКА МОЛОДЬ ВЧИЛАСЯ МИСЛИТИ КРИТИЧНО ТА АРГУМЕНТОВАНО ВИСЛОВЛЮВАТИСЯ

201809plua_exchange_04.jpg (120.24 Kb)Наприкінці серпня - початку вересня 14 вінницьких студентів провели 8 днів у м. Звєжинєц Люблінського воєводства (Польща) в рамках польсько-українського молодіжного обміну “Let’s debate”. Під час проекту, спрямованого на розвиток дебатної майстерності, учасники вчилися створювати модель неконфліктної співпраці для європейців, обговорювали важливі для молодих європейців теми, зокрема, активне громадянство та шанси молоді в нинішній Європі. Основними методами зустрічі були методи неформальної освіти: «Наш проект - це територія самовдосконалення, де всі є викладачами та учнями один для одного» - зазначає учасниця Ірина Мартинюк.

Новини

2 вересня 2018

Стартуємо з HEureka Generator!

20180830_plua_01.jpg (.3 Kb)30 серпня у Люблінському воєводстві розпочався польсько-український молодіжний обмін "Let's Debate", спрямований на розвиток дебатної майстерності. Вінницька молодь разом з польськими ровесниками відкриває світ міжкультурних комунікацій, використовуючи симуляційні ігри та оксфордські дебати на тему активного громадянства і шансів молоді в нинішній Європі. За 3 дні обміну учасники уже провели ігри на знайомства, побудову команди, мовні вправи, а також організували пробні дебати. Суть молодіжного обміну полягає в тому що учасники проекту самі організовують та проводять сесії, з чим вони успішно справляються. Проект реалізує польська організація HEureka Generator спільно з Креативом в рамках польсько-української ради обмінну молоддю.
Слідкуйте за новинами!

Новини

26 серпня 2018

В очікуванні “Let’s debate”

20180826_plua_project_02.jpg (89.8 Kb)26 серпня відбулася вже друга підготовча зустріч для учасників польсько-українського молодіжного обміну “Let’s debate”, під час якої молоді вінничани ближче познайомилися, обговорили організаційні моменти та підписали контракт учасника, що регламентує правила участі в обміні. Сам обмін відбудеться 30 серпня – 6 вересня 2018р. у Люблінському воєводстві і буде спрямований на розвиток дебатної майстерності. Проект реалізує польська організація HEureka Generator спільно з Вінницьким регіональним центром інформації "Креатив" в рамках польсько-української ради обмінну молоддю.

Новини

24 серпня 2018

Підготовча зустріч "Let's Debate" у м. Звєжинєц

Нагадуємо, що група молоді з Вінниці візьме участь у польсько-українському обміні "Let's Debate" у м. Звєжинєц Люблінського воєводства (Польща), аби набути навики дебатування на теми, що хвилюють молодь у Європі.
Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" разом із HEureka Generator (Замосьць) 19-22 серпня провели підготовчу зустріч, щоб на обміні через неформальне навчання налагодити тісне спілкування молоді обох країн, надати інструменти для проведення дебатів в університетському середовищі і у молодіжних організаціях, впроваджувати нові проекти.
Зустріч молоді відбуватиметься у мальовничому Розточанському заповіднику 30 серпня – 6 вересня 2018 року.
Україна – 16 осіб, Польща – 16 осіб, М. Звєжинєц, Люблінське воєводство.
Запрошуємо переглянути відео з підготовчої зустрічі:


Новини

11 серпня 2018

Перша підготовча зустріч по проекту “Let’s debate”

20180811_122432_2.jpg (70.16 Kb) 11 серпня у Центрі європейської інформації, що діє на базі ВОУНБ ім. Тімірязєва відбулася перша підготовча зустріч для учасників польсько-українського молодіжного обміну “Let’s debate”. Учасники обговорили підготовчі моменти та дізналися про минулорічний проект “Keep Talking” в рамках польсько-української ради обмінну молоддю, який реалізовували польська організація HEureka Generator спільно з ВРЦІ "Креатив".

Новини

10 липня 2018

Анонс на місцевому телеканалі "Вінтера" про молодіжний обмін “Let’s debate”

В рамках оголошення про набір молоді на польсько-український молодіжний обмін “Let’s debate”, який проводять HEureka Generator та Вінницький регіональний центр інформації "Креатив", Оксана Бондар та Вікторія Коновалова презентували проект на місцевому телеканалі "Вінтера"

Новини

21 листопада 2017

У Вінниці до четвертої річниці Євромайдану обговорили результати впровадження реформ у рамках Угоди про Асоціацію

Громадські організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» (Вінниця) та «Європа без бар’єрів» (Київ), які досліджували як виглядає впровадження конкретних норм і документів Угоди про Асоціацію на рівні Вінницької області*, розробили низку рекомендацій для місцевої влади у сферах управління міграцією, безпеки документів і протидії дискримінації.

Новини

8 червня 2017

Зустріч Мережі центрів європейської інформації України

ets20170605.jpg (9.99 Kb)5–6 червня 2017 року у місті Чернівці пройшла зустріч Мережі центрів європейської інформації України, під час якої центри прозвітували про заходи, що були проведені до Днів Європи в Україні. Окрім цього, учасники розглянули низку питань, серед яких: проблеми та потреби бібліотек в умовах децентралізації; медіаграмотність та перспективи діяльності; планування Кампанії Європейського тижня місцевої демократії. Також у рамках зустрічі відбувся круглий стіл «Бібліотека в умовах децентралізації». Вінницький центр європейської інформації був представлений Катериною Нікітіною.
  [1] 2 3 4 5 6 ... 23 24 25 26  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :