Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Запрошуємо до проекту «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ»

Запрошуємо до проекту «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ»
logo_fnm_01_e90af074af.png (4.47 Kb)Запрошуємо шкільні європейські клуби та учнівські групи навчитися створювати молодіжні он-лайн медіа і взяти участь проекті «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ», що впроваджується у 8 областях України Фундацією Нові Медіа, Мережею центрів європейської інформації, ЛМГО «Інститут політичних технологій». Регіональним партнером у Вінницькій області виступає Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та центр європейської інформації у м. Вінниця.
Проект «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ» має на меті активізацію молодих українців через засоби масової інформації. За допомогою розробленої платформи Mammedia.com.ua вони зможуть створювати молодіжні медіа, а також взяти участь у конкурсі, ідеєю якого є роздуми про поняття свободи і свободи слова. Проект ніяким чином не пов’язаний із політикою чи виборчим процесом.
В кожній області до проекту планується залучити по 6 шкіл-учасників. З кожної школи до участі запрошується команда з 12 учнів віком 15-18 років + опікун. Оптимальним варіантом розглядається участь у проекті шкільних європейських клубів або інших організованих груп учнів (учнівське самоврядування, молодіжна організація тощо).

У жовтні 2012р. у Вінниці для учнів відібраних 6 шкіл будуть проведені тренінги, після яких новостворені молодіжні редколегії розроблять мультимедійні газети, які візьмуть участь у всеукраїнському інтернет-конкурсі. У листопаді пройде нагородження трьох перших місць команд-конкурсантів та підсумкові дебати у Києві за участю польських колег і експертів.

Бажаючі єроклуби/унівські групи взяти участь у проекті мають надіслати заповнену заявку на адресу oksana.bondar.v@gmail.com до 25 вересня 2012 року, в темі листа слід вказати: «Заявка на участь в проекті».

Відібрані євроклуби/групи будуть повідомлені про підтвердження їх участі у проекті
до 8 жовтня 2012 р.

Контактні особи:
Оксана Бондар,
Координатор центру європейської інформації у м. Вінниця
тел. 097-3913590
oksana.bondar.v@gmail.com

Регіональний координатор проекту:
Ольга Кавуненко,
тел. 093-7648081
Розділ: Анонси Переглядів: 701 | Розміщено: 18 вересня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :