Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Центр європейської інформації у м. Вінниця оголошує конкурс фотографій «Формат Україна-Європа» на тематику європейської архітектурної та культурної спадщини

Центр європейської інформації у м. Вінниця оголошує конкурс фотографій «Формат Україна-Європа» на тематику європейської архітектурної та культурної спадщини
img_0129.jpg (36.53 Kb)Якщо Ти маєш власні фотографії цікавих історичних пам’яток та споруд України і країн Європи або маєш бажання навчитися фотографувати, то цей конкурс саме для Тебе!
Отже, в Тебе є можливість поділитись своїми фотографіями з зображенням європейської архітектурної та культурної спадщини України та країн Європи, прийнявши участь у творчому конкурсі «Формат Україна-Європа» серед шкільної та студентської молоді.
Метою проведення конкурсу є пізнання архітектурної та культурної спадщини свого міста, яка пов’язана з Європою, через фотофіксацію із застосуванням творчого підходу; також пізнання європейських місць з їхніми унікальними та неповторними пам’ятками через фотографії, які були зроблені в країнах Європи безпосередньо учасниками конкурсу.

Фотоконкурс проводиться Центрами європейської інформації протягом березня-травня 2010р. Ініціатива була розроблена учасниками тренінгу “Стандарти роботи з молоддю у сфері інформування про європейську інтеграцію”, який проводився Центром європейської інформації (ЦЄІ) у м. Суми під егідою Мережі центрів європейської інформації України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В рамках конкурсу передбачається проведення майстер-класу з фотографування для зацікавленої молоді.

На конкурс можуть подаватися творчі роботи, що виконані у креативний та новаторський спосіб, що відкривають нові види рідних міст та міст Європи. Участь у творчому конкурсі може брати шкільна та студентська молодь. Вітається подання колективних робіт від шкільних та студентських європейських клубів, неформальних об’єднань.

Всі роботи від молоді Вінницького регіону будуть розміщені на сайті Вінницького центру європейської інформації в розділі «Конкурс» (http://vn.ukrcei.org) з можливістю онлайн-голосування. За результатами голосування будуть відібрані переможці, які будуть нагороджені у травні в рамках святкування Дня Європи у Вінниці. Кращі фотороботи будуть роздруковані та представлені на виставці до Дня Європи у Вінниці в травні 2010р.

Категорії учасників:
1 категорія учасників (колективна робота) – європейські клуби, неформальні об’єднання;
2 категорія учасників (індивідуальна робота) – школярі;
3 категорія учасників (індивідуальна робота) – студенти.

Обов’язкові вимоги до усіх робіт:
• творчі роботи повинні відповідати заданій тематиці,
• кожна робота повинна супроводжуватися анкетою,
• згода автора/авторів на публікацію роботи в Інтернеті.
Основні технічні вимоги до фотографій: формат JPG з розширенням 300 пікселів для повноколірного і 600 - для чорно-білого (розмір файла – до 6 Мб). Роботи слід надсилати в електронному вигляді разом із заповненою анкетою учасника на адресу fotoformat2010@gmail.com до 30 квітня 2010р. в такому форматі:
а) тема листа: «Konkurs_photo»
б) усі файли повинні бути названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc); робота – konkurs_photo_прізвище (наприклад, konkurs_photo_ostapenko.doc).

Критерії оцінки творчих робіт:
- творчий підхід,
- повнота розкриття заданої теми архітектурної та культурної спадщини Європи,
- охайність та майстерність виконання творчої роботи.

Останній термін подачі робіт на конкурс – 30 квітня 2010р.Більш детальну інформацію дізнайся на сайті http://vn.ukrcei.org
та у Центрі європейської інформації м. Вінниця

Контакти для учасників з Вінницької області:
Центр європейської інформації у м. Вінниця
Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва
вул. Соборна, 70, м. Вінниця
Тел.: (0432)524-580

Координатор конкурсу у Вінницькій області:
Анна Маранчук, Тел: 098-98-99-847Завантажити Анкету учасника
Розділ: Анонси Переглядів: 2543 | Розміщено: 1 березня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :