Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » ПРИЄДНУЙТЕСЯ - РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «СЕРЕДОВИЩЕ, ВІЛЬНЕ ВІД НЕПРИДАТНИХ ПЕСТИЦИДІВ»!

ПРИЄДНУЙТЕСЯ - РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «СЕРЕДОВИЩЕ, ВІЛЬНЕ ВІД НЕПРИДАТНИХ ПЕСТИЦИДІВ»!
Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» за участі регіональних осередків у рамках національної інформаційної кампанії «Майбутнє без непридатних пестицидів» (мережевий проект «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні») за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку і співробітництва (Sida) проводить низку інформаційно-просвітницьких регіональних заходів.
У Вінницькій області конкурс «СЕРЕДОВИЩЕ, ВІЛЬНЕ ВІД НЕПРИДАТНИХ ПЕСТИЦИДІВ» проводить Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» (регіональний осередок ВЕГО«МАМА-86») спільно з Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

pecticides.jpg (29.42 Kb)Головна мета Конкурсу – привернути увагу суспільства до проблеми забруднення довкілля Вінницької області особливо небезпечними пестицидами, непридатними пестицидами, та їхнього впливу на життя і здоров’я людей; об'єднати зусилля усіх зацікавлених сторін (громадськості, вчителів, органів місцевого самоврядування, підприємців та засобів масової інформації) у висвітленні питань про небезпеку пестицидів та внести вклад до остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні у відповідності зі Стратегією комунікації та підвищення обізнаності громадськості з питань стійких органічних забруднювачів і непридатних пестицидів

Основними завданнями Конкурсу є:
• залучення викладачів навчальних закладів, засобів масової інформації Вінницької області до інформаційно-просвітницької роботи серед населення, і, в першу чергу, молоді щодо висвітлення сучасного стану проблеми особливо небезпечних пестицидів, непридатних пестицидів, в Україні та інформування про заходи з її вирішення;
• активізація участі молоді у тематичних заходах в рамках позашкільної екологічної освіти та виховання;
• розвиток у молоді уміння визначати локальні екологічні проблеми свого регіону (району, селища) та виявляти джерела згубної дії непридатних пестицидів.

Напрямок конкурсу:
Інформаційно-просвітницька робота серед молоді та учнів у регіонах для формування сучасних знань про проблему пестицидів в Україні та оволодіння знаннями про небезпеки пестицидів для навколишнього середовища та здоров’я людей; формування екологічної культури особистості, набуття знань і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи з виявлення незареєстрованих місць зберігання непридатних пестицидів.
Напрямок має номінації:
• Кращий тематичний урок.
• Кращий тематичний позакласний захід.
• Краща тематична творча робота (малюнок, реферат, стіннівка тощо).
• Кращий приклад організації та результативності практичної роботи з проведення опитування сільських голів, колишніх агрономів, агрохіміків та місцевих жителів.

Учасники конкурсу
У Конкурсі можуть брати участь: учні, вчителі, керівники гуртків, вихователі та викладачі загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл, технікумів, коледжів тощо);

Порядок та термін проведення конкурсу
1. Для участі у Конкурсі необхідно до 30 квітня 2016 року подати в електронному вигляді (надіслати на ел. пошту vnecocontest@gmail.com ): заявку (форма додається) та матеріали, які відповідають цілям та завданням Конкурсу:
• розробки та план-конспекти тематичного уроку та фото з його проведення;
• розробки та план-конспекти тематичного позакласного заходу та фото з його проведення;
• тематичну творчу роботу (малюнок, реферат, стіннівка тощо – фото або скан);

2. Заявки на участь та матеріали на Конкурс також можна надсилати поштою на адресу:
на конкурс «Середовище, вільне від непридатних пестицидів»
ГО ВРЦІ «Креатив»
вул. 40-річчя Перемоги 50/156
м. Вінниця 21036

3. Роботи, що представлені на конкурс, будуть оцінювати журі у складі представників регіонального осередку ВЕГО «МАМА-86», Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької ОДА та партнерських організацій/установ екологічного спрямування. Переможці Конкурсу визначатимуться журі на підставі поданих матеріалів, зміст яких демонструє творчий підхід до заданої теми, змістовність, яскравість, оригінальність, інформаційну насиченість.
4. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.
5. Нагородження переможців Конкурсу відбудеться у травні 2016 року. Переможці Конкурсу у відповідних номінаціях отримають подарунки та грамоти від ВЕГО «МАМА-86».

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОНКУРС ТА ЗАЯВКУ >>>

Контакти щодо проведення Конкурсу у Вінницькій обл.:
Оксана Бондар, ГО ВРЦІ «Креатив», тел. 063-8664664
vnecocontest@gmail.com, http://www.mama-86.org.ua/
Розділ: Анонси Переглядів: 947 | Розміщено: 8 квітня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :