Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Хочеш дізнатися про можливості навчання у вроцлавських вищих навчальних закладах? Приходь!

Хочеш дізнатися про можливості навчання у вроцлавських вищих навчальних закладах? Приходь!
9 квітня 2013р. з 17-30 до 19-00 в читальному залі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна 73) відбудеться презентація польського проекту «Teraz Wrocław». Під час презентацій можна буде дізнатися про те, які умови вступу та навчання у вроцлавських вищих навчальних закладах і як здобути освіту у них безкоштовно. Майбутні студенти та їх батьки зможуть особисто поспілкуватися із представниками проекту і отримати відповіді на запитання, пов’язані зі вступом.
Захід відбудеться в рамках візиту проекту «Teraz Wrocław» до України, під час якого протягом 9-15 квітня 2013 року презентації відбудуться у 7 українських містах.

Регіональним партнером презентації виступає Центр європейської інформації м. Вінниця.

Для довідки:
Проект "Teraz Wrocław" - некомерційна ініціатива мерії та вищих навчальних закладів Вроцлава, започаткована у 2006 році. Основне завдання проекту - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вишів, інформувати про умови вступу та навчання у них. За результатами діяльності проекту у Вроцлаві здобувають освіту понад 450 студентів із України, Білорусі, Росії, Молдови, Казахстану, Туркменістану та Узбекистану. Детальніше на http://study-in-wroclaw.pl


Контактна особа:
Оксана Бондар
oksana.bondar.v@gmail.com,
тел. 097-3913590
reklamaterazwroclaw.jpg (136.13 Kb)
Розділ: Анонси Переглядів: 903 | Розміщено: 2 квітня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :