Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Democracy Reporting International оголошує набір на «ШКОЛУ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ»

Democracy Reporting International оголошує набір на «ШКОЛУ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ»
Офіс зі сприяння демократії (DRI) та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошують представників громадських організацій та студентську молодь з Вінниці та області до участі у відборі «Школи молодих лідерів».
Завдання школи - активізувати участь молоді в процесі прийняття рішень та розвитку громад, а також зміцнення лідерських навиків серед студентів та молоді в регіонах України. В програмі школи буде 10 одноденних тренінгів, які проходитимуть у Вінниці у вихідні дні протягом травня-серпня 2017р. youth2017.jpg (128.06 Kb)Офіс зі сприяння демократії (DRI) та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошують представників громадських організацій та студентську молодь з Вінниці та області до участі у відборі «Школи молодих лідерів».

Завдання школи - активізувати участь молоді в процесі прийняття рішень та розвитку громад, а також зміцнення лідерських навиків серед студентів та молоді в регіонах України. В програмі школи буде 10 одноденних тренінгів, які проходитимуть у Вінниці у вихідні дні протягом травня-серпня 2017р.

Курс передбачатиме навчальні сесії й практичні завдання від тренерів в наступних сферах: «Лідерство для розвитку громади», «Молодіжна політика або жодних рішень щодо нас без нас», «Комунікація та налагодження діалогу», «Як впливати на процеси та захищати інтереси громади», «Відкриті дані» для громадських активістів», «Інструменти інтерактивності громадського лідера», «Партисипативне бюджетування», « Розробка та управління проектами».

В рамках школи учасники за допомогою тренерів матимуть можливість розробити/ вдосконалити, а також на конкурсних засадах втілити свої (в залежності від фінансування) ініціативи, пов’язані з реформами. Після успішного проходження школи, випускники отримають сертифікати, а найкращі з них будуть запрошені на навчальний візит до Німеччини.

Проїзд та проживання покриваються організаторами школи. Під час тренінгів учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням. Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі.

Чого навчить «Школа молодих лідерів»:
• як конструктивно та ефективно брати участь в процесі вироблення політики на місцевому рівні;
• розуміння локальної демократії та вплив реформи децентралізації на Вінницьку область;
• розвинути лідерські якості та навички побудови команди для розвитку місцевої громади;
• як перетворити ідеї в проекти;
• як ефективно комунікувати;
• як здійснювати адвокасі кампанії в регіоні.

Вимоги до учасників:
• вік: від 18 до 30 років;
• проживати на території Вінницької області;
• бути студентом/кою університету/інституту/академії, або випускником школи в 2016/17 р.;
• можливість участі в усіх 10 – ох тренінгах школи, проведення першого тренінгу планується на 21 травня, 2017 року; подальша програма передбачає тренінги щосуботи.

Аплікаційна форма:

Якщо вас зацікавила участь у школі та ви відповідаєте усім вищенаведеним критеріям заповніть до 10 травня 2017р. онлайн-анкету:
https://goo.gl/forms/oraDoiwpGg9bdzPw2


Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Оксана Бондар, «Креатив», youth.rc.vn@gmail.com, phone +38 067 433 10 33
Мар’яна Кузьо, Координаторка проекту DRI в Україні, m.kuzio@democracy-reporting.org, phone +38 097 108 79 61
Розділ: Анонси Переглядів: 800 | Розміщено: 28 квітня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :