Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Чотири роки після Євромайдану: результати впровадження реформ у рамках Угоди про Асоціацію

Чотири роки після Євромайдану: результати впровадження реформ у рамках Угоди про Асоціацію
ill781x4.png (59.18 Kb)Україна завершила виконувати План дій з візової лібералізації, і активно впроваджує стандарти ЄС у рамках Угоди про Асоціацію. Проте якщо спробувати оцінити ці процеси, найчастіше можна дізнатися про картину змін з “централізованої” точки зору: закони, нормативні акти, макроекономічна статистика тощо.

А як виглядає впровадження конкретних норм і документів на рівні Вінницької області? На ці питання можна отримати відповідь на круглому столі «Регіональний вимір проєвропейських реформ у сфері свободи пересування та протидії дискримінації», який відбудеться 21 листопада 2017 року у конференц-залі готельного комплексу «Затишок» за адресою: м. Вінниця, вул. Валентина Отамановського, 12 (колишня вул. Зої Космодем'янської). Початок в 11:00.
Громадська організація «Європа без бар’єрів» (Київ) у партнерстві з Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» презентує підсумки аудиту імплементації реформ у сфері безпеки документів (ID картки та біометричні паспорти), управління міграцією і кордонами, політики притулку, протидії дискримінації у Вінницькій області. Також будуть обговорені рекомендації громадянського суспільства для органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо покращення впровадження вказаних реформ.

Захід відбудеться в рамках проекту «Громадський контроль стійкості реформ, впроваджених у рамках Плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ) та Угоди про Асоціацію», метою якого є посилити спроможності регіональних НУО з аналізу політик і здійснення на місцевому рівні контролю за прогресом, досягнутим у рамках візової лібералізації й Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Онлайн-реєстрація на круглий стіл до 11:00, 20 листопада 2017р.:
https://goo.gl/97oWPC


Акредитація ЗМІ за телефоном +38-066-5851997 або листом на pkravchuk.ewb@gmail.com

Контактна особа у Вінниці:
Оксана Бондар
Тел. +38- 067-4331033
oksana.bondar.v@gmail.com
Розділ: Анонси Переглядів: 695 | Розміщено: 16 листопада 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :