Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Центр європейської інформації запрошує на «Жирний Четвер»

Центр європейської інформації запрошує на «Жирний Четвер»
header.jpg (50.37 Kb)«Жирний Четвер» - так у деяких католицьких країнах називають останній четвер перед постом. В цей день заведено ласувати пончиками та пампушками, адже скоро про ці десерти доведеться забути на цілих сорок днів.
7 лютого в 16-30 в приміщенні Вінницького центру європейської інформації (цокольний поверх. вул. Соборна 73, ВОУНБ ім. Тімірязєва) учасники «Клубу вивчення польської мови» будуть презентувати свої різновиди випічки, рецепти яких знайшли в Інтернеті на засіданнях Клубу.
Запрошуємо Вас із своєю солодкою здобою відзначити «Жирний Четвер». Також Ви дізнаєтеся історію виникнення традиції та що саме їдять в «Жирний четвер» (Tłusty Czwartek) у Польщі. Захід організовують волонтери Європейської Волонтерської Служби.

images_2.jpg (11.88 Kb)Нагадаємо, що ЄВС волонтери Бартош Кучер та Войцех Філ проводять „Клуб вивчення польської мови” в рамках проекту «Schuman volunteers learning by doing» програми „Молодь в дії”, що здійснюється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та польською Фундацією ім. Роберта Шумана.

„Клуб вивчення польської мови” діє на базі Центру європейської інформації м. Вінниця вже шостий рік поспіль. Центр європейської інформації адмініструється громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

Контакти:
polskiklubwinnica@gmail.com
Розділ: Анонси Переглядів: 1021 | Розміщено: 4 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :