Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Безкоштовні інноваційні навчання та стажування для українських фірм!

Безкоштовні інноваційні навчання та стажування для українських фірм!
promocja_szkolenia_saponit_m.jpg (128.76 Kb)Розпочалося рекрутування українських фірм до міжнародного проекту ЕКОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

23-25 вересня 2015 року у м. Хмельницькому, по вул. Інститутська 11/3 відбудуться навчання та стажування під час реалізації Польсько-українського проекту «Екологічні інновації для бізнесу. Спеціалізована лабораторія комплексних досліджень природних мінералів у Хмельницькому національному університеті»

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми Польська допомога 2015 у співпраці з Товариством Інтеграція Європа – Схід (www.siew.org.pl м. Кельце, Польща), Хмельницьким національним університетом, Хмельницьким регіональним центром з інвестицій та розвитку, Українсько-Польським Центром Європейської Інтеграції (м. Хмельницький Україна).
Проект спрямований на зміцнення ринкових позицій українських підприємств на вітчизняному та світовому ринках, за рахунок впровадження інноваційних і екологічних технологій застосування сапонітового сорбенту в процесах очищення і регенерації. Одержання пробних партій готової продукції, для застосування в різних галузях промисловості:

ефективні і недорогі сорбенти для процесів водоочищення і водопідготовки;
сорбенти для очищення біогазу, бензину і трансформаторних мастил;
мінеральні добавки для агропромислового комплексу;
косметичні препарати.

Для участі у проекті запрошуються:
а) представники підриємств, які мають статус малого або середнього підприємства;
б) представники установ, організацій, які займаються господарською діяльністю та мають свій офіс, філію на території України за винятком Луганської та Донецької областей.

Участь у проекті безкоштовна, на конкурсній основі, учасники проекту отримають сертифікати міжнародного зразка. Для участі у проектному відборі необхідно заповнити анкету та декларацію (завантажити тут). Документи необхідно надіслати на електрону адресу ekoinnowacje.info@gmail.com або kontakt@siew.org.pl до 27 серпня 2015 р.

Детальна інформація та консультації: в Українсько-польському центрі європейської інтеграції Хмельницького національного університету (м. Хмельницький, вул. Інститутська 11/3), на сайті WWW.SIEW.ORG.PL, ekoinnowacje.info@gmail.com, за тел. 0678575353, 0632092992, 0506901619.

Запрошення

Умови участі в проекті

Декларація

Анкета


logo_polskapomoc_ukrainska_male.jpg (13.54 Kb)


Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2015 р.


Розділ: Анонси Переглядів: 578 | Розміщено: 3 серпня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :