Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » „ART-TIME без обмежень” запрошує на чергові театральні майстер-класи

„ART-TIME без обмежень” запрошує на чергові театральні майстер-класи
10365900_8225020791255_1736446786076312180_n.jpg (98.13 Kb)1 грудня 2014р. напередодні міжнародного дня людей з обмеженими можливостями у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету «Україна» (вул. Першотравнева 88, к. 104) відбудуться чергові інтегровані майстер-класи в рамках проекту „ART-TIME без обмежень” за участю молоді з особливими потребами та зацікавленої студентської аудиторії. О 13-00 стартує майстер-клас з майстерності актора-лялькаря, який проведе Земелько Людмила Григорівна, актриса, режисер-постановник Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик». Учасники дізнаються про різні системи театральної ляльки та ляльок світу, про процес роботи актора з театральною лялькою(рукавична, тростьова,планшетна, маріонетка )
В 14:30 розпочнеться майстер-клас з художнього оформлення бутафорської театральної маски. Художниця, член Національної спілки художників України Ірина Констянтинівна Попенко покаже як грунтувати основу маски та різні техніки оформлення маски (аплікація, малювання, оформлення тканиною, бісером).

Майстер-класи відбудуться в рамках проекту „ART-TIME без обмежень”, який реалізує громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» спільно з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та Театром книги «Прочитання» Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

Метою проекту є сприяння розвитку інтегрованого театрального мистецтва через залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до творчих майстерень та театральних постановок народного театру-студії «Сьоме небо» у м. Вінниця, Київ, Хмельницький та Житомир.

Такі спільні майстер-класи з театрального мистецтва та виготовлення театральних масок, а також репетиції для молоді з обмеженими фізичними можливостями та студентів відбудуться протягом листопада 2014р.- квітня 2015р. Головним продуктом проекту буде постановка у 4 містах України вистави за п’єсою Анни Багряної «Над часом» із залученням акторів народного театру-студії «Сьоме небо» та молоді з обмеженими фізичними можливостями.
Заходи проходитимуть на базі Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва, Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» і партнерських навчальних закладів Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» в м. Київ, м. Хмельницький та м. Житомир , а також громадській організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» .
«Проект реалізується за підтримки Програми і3 «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»

Контакти:
Марина Ревенко, режисер народного театру-студії «Сьоме небо», Театру книги «Прочитання»
тел. +38-095-8155815
Оксана Бондар, ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»,
тел. +38-067-4331033
e-mail: arttime.vn@gmail.com

Розділ: Анонси Переглядів: 596 | Розміщено: 23 листопада 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :