Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » 30 жовтня - останній термін подачі робіт на загальноукраїнський конкурс фотографій «Діалог між поколіннями»

30 жовтня - останній термін подачі робіт на загальноукраїнський конкурс фотографій «Діалог між поколіннями»
МЕРЕЖА ЦЕНТРІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ФОТОГРАФІЙ «ДІАЛОГ МІЖ ПОКОЛІННЯМИ» В РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РОКУ АКТИВНОСТІ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ І СОЛІДАРНОСТІ ПОКОЛІНЬ

Європейська Комісія оголосила 2012 рік Європейським роком активності людей похилого віку і солідарності поколінь (European Year of Active Ageing and Solidarity between Generations). В цей рік поширюється інформація про шанси і виклики, пов’язані з довшою тривалістю життя, адже кожен день близько 200 тисяч осіб на планеті долають 60-річний рубіж. У суспільствах, де стрімко зростає кількість людей похилого віку, дуже важливо утримувати солідарність між поколіннями. Уряди європейських країн та інші зацікавлені сторони зосереджують свої зусилля на створенні умов, які сприятимуть діалогу поколінь та активності людей похилого віку.

Метою фотоконкурсу «Діалог між поколіннями» є привернення уваги громадськості до необхідності комунікації між поколіннями та людських цінностей.

Конкурс проводиться протягом вересня-жовтня 2012р. Мережею центрів європейської інформації України України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва ЄС в Україні.

На конкурс можуть подаватися фотороботи, що відображають важливість діалогу та солідарності поколінь, продовження активної участі людей похилого віку у громадському житті, визнання молоддю досвіду та життєвих досягнень літніх людей.

Всі роботи, які відповідатимуть критеріям конкурсу, будуть розміщені на Порталі Мережі центрів європейської інформації України з можливістю онлайн-голосування. Переможців фотоконкурсу буде визначено Експертною комісією із врахуванням результатів електронного голосування та нагороджено призами від Представництва ЄС в Україні. Кращі фотороботи будуть роздруковані та представлені на виставках, які відбудуться наприкінці року в регіональних центрах європейської інформації.

Участь у творчому конкурсі можуть брати усі бажаючі без обмеження віку.

Категорії учасників:
1 категорія учасників (індивідуальна робота) – школярі;
2 категорія учасників (індивідуальна робота) – студенти;
3 категорія учасників (індивідуальна робота) – дорослі.

На участь у конкурсі можна подавати 1-5 робіт від одного учасника.

Обов’язкові вимоги до усіх робіт:
• фотороботи повинні відповідати заданій тематиці,
• кожна робота повинна супроводжуватися анкетою,
• згода автора на публікацію роботи.

Основні технічні вимоги до фотографій:
формат JPG з розширенням 300 пікселів для повнокольорового і 600 - для чорно-білого фото (розмір файла – до 5 Мб). Роботи слід надсилати в електронному вигляді разом із заповненою анкетою учасника на адресу ukrcei@gmail.com до 30 жовтня 2012р. в такому форматі:
а) тема листа: «Konkurs_photo»
б) усі файли повинні бути названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc); роботи – konkurs_photo_прізвище_номер (наприклад, konkurs_photo_ostapenko_1.jpg, konkurs_photo_ostapenko_2jpg,……).

Останній термін подачі робіт на конкурс – 30 жовтня 2012р.

Завантажити АНКЕТУ
Завантажити ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОНКУРС

Контакти:
Оксана Бондар, координатор конкурсу
oksana.bondar.v@gmail.com, http://ukrcei.org, тел. 097-3913590
Розділ: Анонси Переглядів: 625 | Розміщено: 4 вересня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :