Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Анонси, Новини

21 серпня 2012

РОВЕСНИКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ СВОЇХ ПРАВ В УКРАЇНІ

22-28 серпня 2012р. в рамках відзначення Дня Незалежності України у вестибюлі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна 73) проходить виставка-презентація «Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні» за результатами проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні».
Запрошуємо Вас на виставку та дізнатися більше про те, які нові можливості у сфері прав людини відкрилися перед молоддю зі здобуттям Україною незалежності, над чим нашій державі ще слід добре попрацювати, набратися досвіду на прикладі героїв проекту, як своїми правами користуватися і їх відстоювати.

Новини, Анонси

17 травня 2010

Більше тисячі вінниччан відвідали «Містечко Шумана» в рамках святкування Днів Європи у Вінниці

europeday_1.jpg (122.13 Kb)15 травня на центральній вулиці Вінниці біля Центру європейської інформації в рамках святкування Дня Європи та 60-річчя Декларації Шумана діяло «Містечка Шумана».
В рамках програми «Містечка Шумана» понад тисячу вінничан та гостей міста ознайомилися з інформаційними матеріалами про Європейський Союз, переглянули фото-презентації заходів Центру європейської інформації та фотовиставку «Формат: Україна-Європа» на тематику європейської архітектурної спадщини, а також сфотографувалися у стенді «EUROKUMY».
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :