Центр європейської інформації в м. Вінниці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Анонси

1 липня 2018

ТРЕНІНГОВИЙ КУРС З ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ

201909moldovatc.jpg (421.13 Kb)Якщо ви молодіжний працівник або тренер, і хочете розвинути компетенцію у неформальних методах роботи з молоддю та розробити освітню програму з молодіжного підприємництва, зголошуйтеся на тренінговий курс «Entrepreneurial EAST for youth workers», який відбудеться 25 серпня - 2 вересня 2018р. у Молдові.
У навчальному курсі візьмуть участь 24 молодіжних працівники з Латвії, Естонії, України та Молдови, які навчаться підтримувати молодь, щоб покращити можливості виходу на ринок праці для молодих людей та почати свою підприємницьку діяльність.

Анонси

1 липня 2018

Креатив оголошує набір молоді на польсько-український обмін з дебатної майстерності

201809plua_exchange_03.jpg (8.6 Kb)З приємністю інформуємо, що польська організація HEureka Generatorу партнерстві з Вінницьким регіональним центром інформації "Креатив" вже вдруге стала переможцем конкурсу проектів в рамках українсько-польської програми обмінів. Тому Креатив оголошує набір молоді на польсько-український молодіжний обмін “Let’s debate”, який відбудеться 30 серпня – 6 вересня 2018р. у Люблінському воєводстві. Тематика проекту – розвиток дебатної майстерності.
Всі витрати на проїзд (за наявності квитків), проживання та харчування покривають організатори.

Анонси

8 лютого 2018

Конкурс на здійснення дослідження у сфері соціального підприємництва та можливостей підприємництва для молоді в Україні

Інститут освіти і розвитку “MilleniuM” (Молдова) та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» оголошують про відбір організації для здійснення дослідження у сфері соціального підприємництва та можливостей підприємництва для молоді в Україні. Дослідження буде здійснено у межах проекту “Entrepreneurial EAST Project (Entrepreneurship Activities – Strategic Training)” Програми ЄС Erasmus + КА2. Мета проекту – підтримка молодіжних організацій та молоді у Молдові, Україні, Латвії та Естонії в розвитку соціального підприємництва всередині їхніх організацій та в місцевих молодіжних громадах, допомога молоді у розвитку власного підприємницького духу та покращення можливостей при вступі у ринок праці. Останній термін подання заявки: 15 лютого 2018р.

Анонси

16 листопада 2017

Чотири роки після Євромайдану: результати впровадження реформ у рамках Угоди про Асоціацію

ill781x4.png (59.18 Kb)Україна завершила виконувати План дій з візової лібералізації, і активно впроваджує стандарти ЄС у рамках Угоди про Асоціацію. Проте якщо спробувати оцінити ці процеси, найчастіше можна дізнатися про картину змін з “централізованої” точки зору: закони, нормативні акти, макроекономічна статистика тощо.

А як виглядає впровадження конкретних норм і документів на рівні Вінницької області? На ці питання можна отримати відповідь на круглому столі «Регіональний вимір проєвропейських реформ у сфері свободи пересування та протидії дискримінації», який відбудеться 21 листопада 2017 року у конференц-залі готельного комплексу «Затишок» за адресою: м. Вінниця, вул. Валентина Отамановського, 12 (колишня вул. Зої Космодем'янської). Початок в 11:00.

Анонси

28 квітня 2017

Democracy Reporting International оголошує набір на «ШКОЛУ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ»

Офіс зі сприяння демократії (DRI) та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошують представників громадських організацій та студентську молодь з Вінниці та області до участі у відборі «Школи молодих лідерів».
Завдання школи - активізувати участь молоді в процесі прийняття рішень та розвитку громад, а також зміцнення лідерських навиків серед студентів та молоді в регіонах України. В програмі школи буде 10 одноденних тренінгів, які проходитимуть у Вінниці у вихідні дні протягом травня-серпня 2017р.

Анонси

12 травня 2016

PL+UA=EU. ПОЛЬЩА: ЄВРОПА В ПРАКТИЦІ

pleuwp2.jpg (107.72 Kb)З нагоди святкування Дня Європи-2016 у Вінниці 13 травня о 15-00 в читальному залі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна 73, 3-й поверх) в рамках міжнародного проекту «PL+UA=EU. ПОЛЬЩА: Європа в практиці» відбудеться презентація європейської освітньої програми «EDUA.EU» за участю представників польського Товариства Інтеграція Європа-Схід, польських навчальних закладів та українських студентів, які навчалися у Польщі. Всі бажаючі отримають консультації щодо пільгового вступу до ВНЗ Польщі. Під час презентації серед учасників буде розіграний сертифікат на безкоштовну навчальну поїздку до ВНЗ Польщі.

Анонси

4 травня 2016

ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЄВРОПИ 2016

plplusua2016.jpg (258.82 Kb)З нагоди святкування Дня Європи-2016 у Вінниці протягом травня Вінницький центр європейської інформації проводить низку заходів:

Анонси

8 квітня 2016

ПРИЄДНУЙТЕСЯ - РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «СЕРЕДОВИЩЕ, ВІЛЬНЕ ВІД НЕПРИДАТНИХ ПЕСТИЦИДІВ»!

Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» за участі регіональних осередків у рамках національної інформаційної кампанії «Майбутнє без непридатних пестицидів» (мережевий проект «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні») за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку і співробітництва (Sida) проводить низку інформаційно-просвітницьких регіональних заходів.
У Вінницькій області конкурс «СЕРЕДОВИЩЕ, ВІЛЬНЕ ВІД НЕПРИДАТНИХ ПЕСТИЦИДІВ» проводить Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» (регіональний осередок ВЕГО«МАМА-86») спільно з Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

  [1] 2 3 4 5 6 ... 9 10 11 12  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Вінниці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :